Me*A Ener*Ija SIA - Slikts serviss

2023. gada rudenī no manis kā privātpersonas caur izsoles platformu SIA “Me*a ener*ija”, reģ. Nr. 44***115393 iegādājās cirsmas tiesības uz man piederošo īpašumu.

Problēmas ar iepriekš minēto firmu sākās jau pie darījuma samaksas.

Klasisks izsoļu samaksas termiņš ir 5 darba dienas. SIA “Me*a ener*ija” lūdza to pagarināt uz trīs nedēļām. Nākot pretī mūsu pašu latviešiem piederošam uzņēmumam, tika atļauts SIA SIA “Me*a ener*ija” veikt samaksu par darījumu trīs nedēļu laikā. Līgumā tika pielīgs, ka samaksas termiņa kavējuma gadījumā pārdevējam ir tiesības vienpersoniski atkāpties no līguma, turklāt piedzīt 20% no darījuma summas.

Ar to problēmas nebeidzās, jo SIA “Me*a ener*ija” samaksu trīs nedēļu laikā neveica. Kopā no izsoles dienas līdz reālai naudai kontā pagāja 1,5 mēneši. SIA “Me*a ener*ija” neuzskatīja par vajadzīgu samaksāt līgumā nolīgtos % maksājumus par darījuma summas kavējumu, to, starp citu, nav samaksājuši vēl šodien. Visam pa vidu SIA “Me*a ener*ija” vēl pirms samaksas veikšanas bija tik laipni un jau bija atbraukuši uz īpašumu, lai uzsāktu cirsmas izstrādes darbus.

SIA “Me*a ener*ijai” faktiski uz 1,5 mēnesi tikai aizdoti gandrīz 70 000 eiro bez jebkādas % samaksas, taču tas ir pats mazākais šajā asa sizēta traģikomēdijā.

Mežizstrādes darbu veikšanas laikā SIA “Me*a ener*ija” neievēroja norādītās krautuvju vietas un sabojāja piebraucamos ceļus un sētu. Ar vienu no darbu vadītājiem (kuri mežistrādes laikā (pusgads) nomainījās četras reizes) tika sarunāts, ka krautuvi sakopjam un ceļus salabojam paši, vēlāk piestādot pavadzīmi patiešām smieklīgas summas vērtībā- 700 eiro.

Ar saviem cilvēkresursiem, tehniku un degvielu savedām kārtībā ceļus, sakopām krautuves, nosūtījām pavadzīmi par norunāto summu, uz ko no SIA “Me*a ener*ija” sākās atrunas, ka tāda nav bijusi mūsu noruna. Pavadzīme nav samaksāta vēl šodien.

Firmas īpašnieks uz kontaktu neiziet, viņa vārdā runā vienīgi darbinieki, kas pāris mēnešu ietvaros nomainās. Uzņēmumā labā roka nezina, ko dara kreisā, komunikācija nulle.

IRONISKI, KA KĀ PATEICĪBU PAR SAMAKSAS TERMIŅA PAGARINĀJUMU UN ĪPAŠUMA SAKOPŠANU SIA “Me*a ener*ija” AR MELIEM UN SAVU IZDOMĀTU FABULU IR VĒRSUSIES POLICIJĀ AR LŪGUMU UZSĀKT KRIMINĀLPROCESU PRET SAVU KLIENTU.

JA ARĪ JŪS VĒLATIES SIA "ME*A ENER*IJA" PA VELTI AIZDOT NAUDU, PAŠI KOPT SAVU ĪPAŠUMU UN VĒL BEIGĀS GRIBAT VAZĀTIES PA POLICIJAM - TAD VAR SADARBOTIES AR ŠO KOMPĀNIJU, BŪS EKŠENS, ASAS IZJŪTAS UN NEAIZMIRSTAMA PIEREDZE.

cytottttecc 7 st atpakaļ

Be patient, it's simple