March 7th SIA - Krāpšana

Gribu vienkārši pabrīdināt ka šī uzņēmuma pārstāvji Rihards un Uldis meklē apakšniekus, kuriem stādās priekšā par baigi gudrie mežizstrādes meistariem kaut gan viņi tādi nav- Rihards sēdējis savu laik zem Dinamo Rīga un no mežiem galīgi neko nesaprot. Tad kad viss notiek pa viņu prātam tad viss ok un vienmēr domā ka citi strādā par lēnu. Esiet uzmanīgi ar šiem, jo beigās negrib maksāt.

IlzeIvaram 21.03.2024

Pilna pakaļa ar tādiem. Ne par velti atdauza. Ātri partrauc sadarbibu, vai paņem aiz škvuras un ja par darbu nav samaksāts tad lai samaksā, bet vienmēr ir divas puses kurām ir savas viedoklis.
Un slinku ari ir daudz, pie par lenu atrada. Bet beigas kaut kads nedross Tev tas teksts - tads taka mikstajam kurss neturas pie stingra sava viesokla.

Un nedaei darbu uz prieksu. Par konkreto darbu samaksa. Ja nav talak nedari.