MAGO BŪVE - Krāpšana

Sūdzība ir par SIA MAGO BŪVE, kuras valdes priekšsēdētājs ir Jānis Tisenkopfs.
Būvdarbi, par kuriem netika samaksāts tika veikti objektā Grostonas ielā 12, Rīgā - Ģenerāluzņēmējs SIA MERKS. Jānis Tisenkopfs, ar kuru telefoniski bijām vienojušies par cenām un darbiem, solīja regulāru apmaksu par darīto - katru otro nedēļu. Darbus paveicām laikā, taču sazvanīt Jāni vairs nevarēja, jo viņš vienkārši neceļ klausuli un arī uz īsziņām neatbild. Kad sazvanīju viņa palīgu, arī Jāni, un teicu, ka vērsīšos atbilstošās institūcijās, lai aprakstītu situāciju par negodīgu rīcību, Jānis T. atsūtīja man sms ar tekstu, ka neesot bijis Latvijā, tāpēc viss iekavējies, bet satraukumam neesot pamata. Pēc tā atkal sekoja gandrīz nedēļa klusuma periods. Rakstīju atkārtoti, ka, ja dienas laikā nesaņemšu nopelnīto naudu - sākšu rīkoties.
Neilgi pēc manas sms, viņš rakstiski atbildēja, ka mums esot jāturpina darbi, lai saņemtu kaut kādu naudu, bet piebilda, ka nauda būšot tikai pēc mēneša (jo tādi esot nosacījumi ar ģenerāluzņēmēju). Protams, atkal klusuma periods un no naudas ne miņas. Cik esmu dzirdējis neesmu es vienīgais,kuram viņš ir parādā. Tie,kuriem ir bijis līdzīgs gadījums ar Jāni Tisenkopfu droši komentējiet.
Par Jāņa Tisenkopfa biznesa ētiku un manierēm spriediet paši.

P.s.
Karma Tevi noķers!

P.p.s.
Pie reizes, ja nu kāds VID vai VDI darbinieks te iemaldās un izlasa info, iesaku pārbaudīt SIA MAGO BŪVE darba līgumus, un "iemest aci" nodokļu dokumentos. Vēl vērtīgāk būtu ierasties būvobjektā un izjautāt nodarbinātos...

F

K Karmaisabitch 20.08.2016

Nesi tāds vienīgais man ir ducis paziņas ko viņš ir meiğinājis apvest ap stūri. Viņš uz to dzīvo. Nevar nodot objektus un darbinieku algas neizmaksā.

I I_P 05.03.2017

Diemžēl arī man ir bijusi negatīva pieredze ar Jāni Tisenkopfu. Nesaņēmām darba samaksu par padarīto darbu! Arī uz telefona zvaniem neatbildēja un kad ar atbildēja stāstīja visādas pasakas. Nu jau esmu sen atmetis cerības, no viņa saņemt atalgojumu par savu padarīto darbu. Nekādā gadījumā, neiesaku sadarboties ar Jāni Tisenkopfu, māk tik smuki runāt...

W Wyclef Brown 22.03.2019
Nemaksā naudu

Sia merk būve, ogres džeki, strādā limbažos zeļļu ielā, arodvidusskola, naudas nemaksā, tikai vieni solījumi, uzmanaties, neejat tur strādāt, iedzīs jūs parādos, tikai pliki solījumi, vārdos, mārtiņš un raivis

R Rūdis88888 26.03.2019

Jānis tisenkopfs solīja taisnos mūrus tūkstoš m3 un 30 līdz 40euro par m3 bet kad bija jāsaņem alga tā pazūd. Neceļ telefonu. Vēlāk parādās iebaro ar degvielas naudu lai tiekam uz darbu un atkal apmāna. Dzīvo vienā melošana. Aizbildinās ar to ka jāmaksā nodokļi ka pagaidām nav ko samaksāt. Bet protams aizgājām uz vid saņemt pārmaksātos, nekādi nodokli vispār nav maksāti. Viss pa nullēm. Viņš šad tad atrauj pa galvu bet mācības nav.

R Rūdis88888 26.03.2019

Sazināmies un kopā tiksim ar viņu galā.?