Madara 89 (Top) - Veca pārtika

Veikala iepērkamies visu laiku pērkot pārtiku nedēļai. Gaļas vnm daudz. Protams kko sasaldēju un kko gatavoju uzreiz. To ko riit to atstāju ledusskapi. Jau kuro reizi pamanu, ka gala jau vakara vai nākošajā diena nelabi ož. Sāka atkārtoties ar vien biezāk. Nopirkām galu cita veikala viss ok un ledusskapis ari kārtībā.. Vakar nopirku cāļu šķiņķī.. Šodien no riita jau zaļš, reāli zaļš! Kā? Vai nopietni? Neesьu konflikta cilvēks lai skriet uz veikalu, bet sodien gan gribējās bet nav vadītajās (sestdiena) !.. Es iesaku veikalam iepirkt mazāk gaļas ja viņi tirgo to līdz pašām pēdējam! Ne katrs taču skrien majas un uzreiz met uz pannas.. Kka jau pa biežu tā vecā gala.. Nolēmu ka uz topu vairs nebrauksim.. Liels jums fuj!

Z