www.sudzibas.lv Lulū Pica Pvd netaisnīga rīcībā

Lulu Pica - Pvd netaisnīga rīcībā

Labdien, notika tāda tiešām nepatīkamā lieta.
Daugavpilī šī gada 6 augustā man pastakastē atsūtīja vēstuli no pvd (pārtikas un veterinārā dienesta) . Kur bija rakstīts, par naudas soda piemērošanu, sakarā ar to ka netika ielaists mājās Pvd priekšstāvis.

Dzīvnieku aizsardzības likums:
· 5. Pants otrā daļa 8. Punkts dzīvnieka īpašniekam ir šādi pienākumi: nekavējoties pēc šā likuma 9. Pantā minēto iestāžu amatpersonu pieprasījuma atbilstoši to kompetencei uzrādīt dzīvnieku, tā turēšanas vietu, kā arī dzīvnieka pasi vai vakcinācijas apliecību un citus dokumentus, kas saistīti ar dzīvnieku.
Viss gan būtu labi, bet ir daudz neskaidrību.
Nevienu no visiem vēstulēm es neesmu saņēmusi, vajadzēja atnākt 4 vēstules, kurās rakstīts par to, ka pie manis atbrauks inspektors tālāk par atkārtoto atbraukšanu par lietas izskatīšanu un naudas soda piemērošanu. Nezinu kāpēc, bet nu ļoti dīvaini sanāk, ka visas vēstules man neatnāca, kad vēl varēja kaut ko izdarīt, bet atnāca, kad jau vairs nedrīkst.
Esot izmisumā es nākamajā dienā atbraucu uz pvd Daugavpils pilsētā, kur mani satika no pirmā acu uzmetiena ļoti laba sieviete, bet runājot viņa dažas reizes pacēla balsi. Nu tas jau tā, Sīkumi. Mēs sarunājām, ka es atbraukšu pēc stundas, jo biju kopā ar savu dēlu viena gada vecumā un viņam bija laiks iet gulēt.
Kad es atbraucu šajā paša dienā pēc stundas mani satika jau inspektors, kuru es it kā nelaidu mājās, bet vārti nebija aizvērti, ir jautājums tad, vai tiešām viņš bija atbraucis.
Mēs sakām runāt un viņš man pateica, ka mēs sarunājam kad viņš atbrauks, bet tā gan nebija. Kad viņš man piezvanīja es pateicu, ka būšu ārzemēs.
Kad mēs runājam es pajautāju, nu kāpēc tā sanāca. Viņš pateica: rakstiet sūdzību uz pastu, nezinu kāpēc jūs neziniet.
Tad pajautāju kāpēc jūs nevarējāt man uzrakstīt uz epastu, jo mans ēpasts viņam bija zināms, atbilde bija tāda: jūsu ēpasts paejot gadu varēja samainīties. Bet telefona nummurs nevarēja? Vai kā? Jo zvanīja man uz telefona numuru.
Tad rodas jautājums kāpēc vispār pie manīm gribēja ierasties inspektors?
Man bija divi ļoti mīļi burmas šķirnes kaķi, bet pusgadu arpakāļ notika nelaime mūsu ģimenē un kopā ar mums viņu jau, diemžēl, nav.
Maijā mēs ar vīru bijām dzimšanas dienā pie vīra drauga, tur mēs satikām jauku pāri no Ukrainas, un dialoga gaitā mēs uzzinājām, ka viņiem ir burmas kaķene ar kaķēnu. Un viņi tīko atbrauca Latvijā un jautāja, kur viņu var pārdot un kādā veidā. Mēs pastāstījam ka ir tāda vietne ka ss.com un tur var atstāt sludinājumu. Nākamā nedēļā mēs sarunājam, ka viņi atbrauks mēs viņu nofotografēsim un ieliksim sludinājumā, bet viņiem bija Ukrainas numuri un Ukrainas bankas kartes, samaksāt par sludinājumu nebija iespējas, un viņi palūdza mani uzrakstīt sludinājumā par viņu kaķi. Es pajautāju vai viss ir kārtībā ar kaķa vakcināciju un tā tālāk, viņi pateica ka viss ir, tad vēl nebija obligāta kaķu čipēšana. Mēs izlikām sludinājumu. Pēc pāris dienām man piezvanīja pvd inspektors.
Imspektoru es varēju ielaist, jo man nav ko slēpt, un palīdzēt cilvēkiem tiešaām vajag bet tad sanāk ka mūsu valsts dara tā ka nevajag palīdzēt cilvēkiem tiešām sliktā un sarežģītā dzīves situācijā.
Es uzrakstīju iesniegumu pvd priekšniekam daugavpilī, bet man pateica, ka jēgas to rakstīt nav un tas neko neizmainīs, bet šīs vēstules kas man netika iesniegti ir pie viņiem un tie atgriežas un tad seko jautājums, kā es varēju zināt, ka man bija atnākušas vēstules. Runājot par pastu, kad man atnāk sūtījums man atnāk sms, bet šī situācijā nekādu sms nebija. Pvd man pateica, ka varēja būt patalastē, bet pastā kastē man atnākusi tikai reklāma no rimi un t. T.
Tad manuprāt pvd vajag sazināties ar pastu un kautāt kā tas vispār varēja sanākt.
Manuprāt tad nav godīgi un varbūt tas viss vispār ir saplānots, lai ieliktu sodu un neko nedarot saņemt naudu. Ceru ka viss risināsies, bet šobrīd es vienkārši saprotu, cik daudz viņi melo. Skatīšos uz notikumu attīstību un mēģināšu atjaunot taisnīgumu.
Paldies par uzmanību.

07.08.2024

Good Intentions 07.08.2024

"Mēs izlikām sludinājumu. Pēc pāris dienām man piezvanīja PVD inspektors ."

Kāda bija tā saruna?

Good Intentions 07.08.2024

Sarunas ieraksts, ka nevarēsiet tikties. Pierādijumi, ka viņi mēģināja sazināties. Ja taja laika posmā bijat ārzemēs, tad lūdzu.

A AelitaR 08.08.2024

Bet tam cilvēkam nemaz nav kaķi! Ko tad taisās pārbaudīt? Ielikts sludinājums ss.com? Un?