Lubauto, Varamaizvest.lv - Slikts serviss

Neiesakām šo kompāniju...
Bija nepieciešams aizgādāt no UK uz LV sūtījumu.
Diemžēl kurjers sajauca mūsu paciņu un mūsu sūtījumu atdeva citā adresē. Kad kurjers zvanīja uz to adresi par mūsu sūtījumu, viņa liedzās un teica, ka tā ir viņas soma(uz somas bija mūsu adrese), beigās sieviete piekrita, ka tas nav viņas sūtījums. Mēs paši devāmies pakaļ mūsu mantām, diemžēl sieviete bija visas mūsu mantas jau atpakojusi un savākusi kā savas, ar lielu strīdu dabūjām savas mantas atpakaļ, bet lielu daļu diemžēl nedabūjām atpakaļ( ap 150€ vērtībā trūkst). Nākamajā dienā tomēr mūsu mantas "atradās" pie sievietes. Kompānija solīja mūsu atlikušās mantas atgādāt atpakaļ mums. Ir pagājis mēnesis, mantu mums nav un kompānija vairāk neatbild. Naudu par pakalpojumu saņēma un viņiem vairāk nav par ko satraukties.
Kompānija atbildību netaisās nest un kaut ko kompensēt, jo esot pašam pieci bērni jābaro.
Saprotam, ka katram sanāk kļūdīties, bet uzskatu ka ir jāuzņemas atbildība, ja saņem naudu par svešu mantu pārvadājumiem.

cytottttecc 3 st atpakaļ

Be patient, it's simple