Logu Bāze (SIA "Bermea") - Nepiegādā preci

2024.gada 10.aprīlī, noformējot pasūtījumu un saņemot rēķinu, veicu apmaksu par pasūtītajiem logiem firmā Logu bāze. Darbinieks, ar kuru komunicēju, bija Jēkabpils biroja darbinieks Kaspars Mucenieks, +371 25100826, Zīlānu iela 44a, Jēkabpils.
Sākotnēji logu piegāde tika plānota uz maiju, tad jau sākās firmas darbinieka atrunas un solījumi bija par maija beigām, vēlāk arī par jūnija pirmo nedēļu. Vēl pēc tam, kad saņēmu solījumu par sazināšanos ar mani par logu piegādi 10.06.24., vienojoties par piegādi, dienu pirms solītā datuma, 13.06.24. saņēmu īsziņu par to, ka meistars esot nonācis slimnīcā. Tagad, 17.06.24., mēģinājumi sazvanīt darbinieku ir nesekmīgi, jo telefona zvaniem viņš neatbild.
Atrunas pamats, ka piegādes un uzstādīšanas termiņi pārkāpti nav, 8 nedēļas izgatavošanai, 3 nedēļas uzstādīšanai. Saprotu, ka esmu pamatīgi piekrāpta, jo veicot pasūtījumu maijā, bija pilnīgi cita runa un solījumi. Ja aprīlī zinātu, ka pat jūnija otrajā pusē logu nebūs, šeit sūtījusi nebūtu pilnīgi neko.

Papildināts Alda 3 30.06.2024

Logus tomēr saņēmu, tos uzstādīja 21.jūnijā. Palodzs gan nderēja, meistari tās aizveda aptpakaļ, saņēmu solījumu, ka divu nedēļu laikā tās saņemšu.