www.sudzibas.lv LMT Pašdarbība

LMT - Pašdarbība

Vēlējos pāriet no LMT uz Biti. Iemesls nepamatoti augstas cenas, plus klusēšana no konsultantiem par atlaižu iespējām. Ģimene, Ģimene +, kā rezultātā gadu laikos ir veiktas pamatīgas summas pārmaksas. Labi. Nabagāks nepaliku. Pats nemeklēju, nevienam nebija pienākums par tādām opcijām stāstīt. Attieksme!
Pāriešana pie cita operatora. Pēc standarta klienta noturēšanas zvaniem pirms, šodien saņēmu ziņu, ka LMT ir patvaļīgi mani atteicis no pāriešanas uz BITI balstoties uz faktu, ka es skaidri un gaiši pateicu telefoniski “Es pāreju tāpat”.
Rezultātā: Vēl viens iesniegums Bite par pāriešanu un atkal viss no sākuma.
Nesmuki.

7 st atpakaļ

K Klients_2014 5 st atpakaļ

Ko nu ko, bet tikai ne uz biti. Bez nekvalitatīviem sakariem, tie ir vēl lielāki krāpnieki. Mēs ar sievu šobrīd esam klienti bitē un pie pirmās izdevības (tiklīdz līgumsaistības atļaus) pametīsim šo kompāniju.