www.sudzibas.lv LMT 5G internets Nestabils internets, neesošs tehniskais atbalsts

LMT 5G internets - Nestabils internets, neesošs tehniskais atbalsts

Nestabils mājas internets mārupē, jo sevišķi vakara stundās no plkst.1900-2300. Nepārtraukti pazūd signāls. Rūterī deg visas signāla diodes, te pēkšņi visas pazūd un rūteris meklē tīkla pārklājumu, tā tas atkārtojas ik pēc 20 minūtēm, dažreiz pat biežāk, bijuši gadījumi kad reizes trīs no vietas, ir signāls, tad nav. Mēģināju kontaktēties ar tehnisko atbalstu bet vairāk par to, ka restartējiet rūteri, atjaunojiet prgrammatūru un bāzes stacija darbojas bez problēmām nesaņēmu. Principā šī problēma jau ir ļoti Ilga, vairāk par 4 mēnešiem. Telefonā vairāk par 2ām līdz 3 strīpām signāla nav, tas pat ir lte režīmā, par mājaslspā teikto, ka telefonā ir 5g pieejams nemaz nerunājot.

Good Intentions 25.05.2024

Iesaku vienkārši optiku un nebūs problēmas.

Good Intentions 25.05.2024

Vakaros pasliktinās vai pazūd dēļ liela pieslēguma skaita tornim.

K Kaspars Dimants 25.05.2024

Iedodiet 5tk.eiro un ievilkšu.😙 Pa dienu pāris reizes pazūd,vakaros ik pēc 20min.,ja stundu bez pārtraukumiem tad tas ir daudz.