www.sudzibas.lv Lidl Krāpšana ar depozīta

Lidl - Krāpšana ar depozīta

Šodien 03.10. Aizgāju uz lidl veikalu lai nodotu depozītu un aizejot pie kases kur tajā brīdī strādāja kasieris vārdu nezinu bet id nr.10 kur iedevu nodotās depozīta čeku uz kura man vajadzēja saņemt 3,40 eur bet pamanīju ka tika izdots tikai 1,20 eur piegāju piegāju pie kasiera un kasieris brutāli man pavaicāja vai es neesot iebāzis kabatā, atbildot ka nemēdzu tā rīkoties jo pats strādāju apsardzes sfērā un šādus gadījumus esmu sastapis bieži, līdz ar to kasieris man iedeva vēl divus eur kur vienalga tika nošmaukti 0,20 centu šoreiz neiešu dēļ 20 centiem daudz tur kasīties bet ieteiktu vadībai stingrāk uzraudzīt šādus darbiniekus kas strādā slikti un cik zinu šāds gadījums nav no šī kasiera vienīgais ir bijuši kad neadekvāti runā ar klientiem bļauj, vienmēr ir stresains neadekvāts, mans uzskats būtu ka apsardzes un drošības pārstāvim ieteikums šāds darbinieks nevar strādāt tirdzniecības sfērā un pie tam pie kases kur darbs ir saistīts ar klienta apkalpošanu.

03.10.2024

Good Intentions 03.10.2024

Jā, jā tāpat, kā daudziem apsardzes un drošības pārstāvjiem tikai nav kam strādāt.

D Dainis Stambergs 03.10.2024

Tur jau tā lieta ka negrib neviens strādāt šajā jomā lai gan es nevaru sūdzēties ka darbs ir slikts es šajā darbā strādāju jau 10 gadus

Good Intentions 03.10.2024

Nesaprotu, kā uz vietas to nevarēja pamanīt. 3,40 vai 1,20 ir taču vizuāla starpība.