www.sudzibas.lv Lidl Dzīvnieku diskriminācija

Lidl - Dzīvnieku diskriminācija

Šodien tikām izdzīti no veikala ar mazu klēpja sunīti, jautājot iemeslu, mums rupji atbildēja, ka suns ir suns, un lai pametam veikalu. Saprotu, ja vestu lielu suni pavadā, taču mazs sunītis klēpī, nav apdraudējums ne veikalam, ne tā apmeklētājiem. Dzīvnieka atstāšana ārā arī nav opcija, kur nu vēl atstāšana mašīnā. Pašlaik visi tirdzniecības centri atbalsta dzīvnieka atrašanos kopā ar saimnieku veikalā. Tāpēc izvēlēsimies citas opcijas, kur iepirkties. Paldies.

15.09.2024

Oļegs Zatlers 15.09.2024

Paldies Lidl par to, ka neļauj apmeklēt veikalu ar dzīvniekiem. Lopiem ar kakainām pēcpusēm nav jāatrodas veikalā.

Tad jau Jūs arī noteikti neejat uz veikalu. 😊
Mans sunītis ir aprūpēts un mazgāts!

A AniTur 15.09.2024

Mazs suns nav apdraudējums citiem? Kā ar cilvēkiem kam ir alerģijas? Tik tāpēc, ka iztērēji 500 eur uz savu suni nenozīmē to, ka noteikumi uz tevi neattiecas.

S SimonaT 15.09.2024

Paldies, tāpēc uzrakstīju, ka izvēlēšos citas opcijas, kur iepirkties!

T Teodors Jurons 15.09.2024

Visus veikalus, kurus zinu ir iespēja iepirkties ar suni izņemot šo LIDL tīklu.

T Teodors Jurons 15.09.2024

Mego un depo ir iespējams iet ar suni pat pie pavadas, Sky veikalu arī ir iespējams apmeklēt ar suni. LIDL veikalos, it īpaši aukstā laikā nevar turēt suni ārā.

Velvetpopstar 15.09.2024

Sunim na vietas veikalā.

Velvetpopstar 15.09.2024

Es nekad nesapratīšu tos cilvēkus, kas ņem sunibuz veikalu līdzi. Suni vajadzētu atstāt mājās.

S SimonaT 15.09.2024

Ceru, ka jūs savus bērnus arī neņemiet līdzi uz veikalu. 😊

Demoness 15.09.2024

Kādēļ man ejot veikalā būtu jāsatiek Jūsu suns?!

S SimonaT 15.09.2024

Mēs neejam ne ar vienu satikties, bet gan nepieciešamības gadījumā iepirkties.
Droši neejiet uz Depo, Mego, Akropole utml veikaliem, tur varat satikt kādu četrkājaino draugu😊

I Igors Ažgiņš 18 st atpakaļ

Tiešām!
Kāpēc man jāredz jūsu suns? Man varbūt izraisa nepatiku morālo riebumu pret pārtiku ja iedomājos ,ka sunim var spalva būt...
Te suņa saimnieks sūdzas un nākošajā dienā sūdzas cilvēks kam alerrģija :D :D
Citreiz man liekas , ka tie klēpja suņu saimnieki ir stulbi :D Te rakstīt sūdzību par to, ka, tu nevari (zoodārzu) atrasties kur vis veic pārtikas un nepārtikas iepirkumus.