www.sudzibas.lv LEO Restorāns Attieksme pret klientiem un apkalpošana

LEO Restorāns - Attieksme pret klientiem un apkalpošana

Vēlos padalīties savos iespaidos par Restorānu LEO - Daugavpilī! Tika svinētas svinības šajā restorānā. Sākumā viss bija labi, rezervējot vietu viss tika izstāstīts kā nākas. Atnākot runāt par ēdienkarti, tika piedāvāta cenu liste ar visiem ēdieniem un dzērieniem ko sniedz šis restorāns. Viss skaidri saprotams, tika prasīts vai var rotāt zāli, atbilde bija, ka jā, drīkst rotāt kā vēlamies! Un tad sākās pats interesantākais.... Vēlāk izrādās, ka zāli rotāt nav vēlams, nekur nevar pieskarties, jārotā uzmanīgi, pie tam, stāv klāt un uzrauga, lai nekur neko lieto neliktu. Atbraucot visiem viesiem uz svinībām, mūs sagaida viesmīle, kuru pat nevaru nosaukt par viesmīli, sieviete kaut kur ap 35 vai vairāk, īsos mini svākos un T-kreklā. Pirmo reizi redzu, ka viesmīle tā ģerbtos... Sāka nest siltos ēdienus, sanāca tā, ka kāmēr vieni paēda, citi tikai dabūja karsto un sāka ēst. Kompotu nesa viesiem padzert tikai tad, kad jau paši viesi sāka staigāt uz virtuvi un prasīt vai varētu atnest padzert. Bet pats trakākais bija tas, ka viesmīles bija pilnīgi piedzērušās, viņas jau pat nesaprata, ko viņas dara. Kā tā var apkalpot viesus alkohola stāvoklī. Kad gājām projām, mūsu acu priekšā tika aizvērtas durvis, sakot, ka jāmaksā īres maksa, kaut mums jau viss bija samaksāts....Viss protams, būtu labi, ja ne šo viesmīļu neadekvātais stāvoklis...Beigās administratore pat nevarēja parakstīt rēķinu, jo nespēja pat noturēt rokās pildspalvu! Pēc šīs reizes vairāk šajā vietā neko svinēt negribās, tādas attieksmes dēļ, un nevienam neiesaku šo restorānu!

K