www.sudzibas.lv Lemon Gym Slikts serviss, ļoti vājš menedžments

Lemon Gym - Slikts serviss, ļoti vājš menedžments

Kopš 15/07/2024 ir liegta pieeja vīriešu dušai un saunai sakarā ar remontdarbiem, bet faktiski remontdarbi nenotiek. Progress kopš darbu uzsākšanas ir 5% robežās. Pielikumā foto no 06/08/2024 un 27/08/2024, atšķirība nav. Sporta klubs nespēj savlaicīgi nodrošināt pamatvajadzības un normālus apstākļus saviem apmeklētājiem mēnešiem.

27.08.2024

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 28.08.2024

Sveicināti!

Paldies par Jūsu viedokli.
Vēlāmies gan Jums, gan arī pārējiem šī portāla apmeklētajiem izskaidrot svarīgu informāciju par remontdarbiem, kas tiek veikti Lemon Gym Skanstes klubā. Mēs nekādā gadījuma nevēlamies novilcināt šos remontdarbus.

Sakarā ar remontdarbiem Skanstes klubā, kas tika uzsākti jūlija beigās, klientiem tika ierobēžota iespēja izmantot kluba dušas telpas un saunu, tāpēc ka uzrādījās nepieciešamība izjaukt grīdas virsmu, sakarā ar to, ka grīdas segumā bija uzkrājies liels ūdens daudzums.

Strādniekiem bija nepieciešams izžāvēt pilnībā betona virsmu, lai varētu uzsākt klāt jaunu grīdas virsmu, bet klientu dēļ, kuri neievēro paziņojumus un lūgumus no Lemon Gym pārstāvjiem neizmantot dušu telpas, remontdarbu laiks ir pagarinājies.

No Lemon Gym puses klientiem tika nodrošināta iespēja izmantot jebkuru citu mūsu Lemon Gym klubu, kā arī klientiem uz reģistrētajiem e-pastiem tika izsūtīts piedāvājums bezmaksa iesaldēt abonementus uz remontdarbu periodu.

Paldies par Jūsu atsauksmi un atvainojamies par sagādātām neērtībām.

Ja pēc mūsu atbildes joprojām ir kādi jautājumi – lūdzam sazināties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot uz 27275757.

Good Intentions 27.08.2024

Tāda sajūta, ka kāds kreisais meistars.