Latvijas Pasts - Slikts serviss

Labdien, 03.05 ap pulkstens 12:15 ierados saņemt sūtījumu uz Elizabetes ielas pasta nodaļu. Sieviete ar nelielu akcentu ļoti neiecietīgi paņēma manu id karti, nometa sev blakus uz galda un skatījās uz mani, ļoti nelaipni sakot: nummurs! Es nesapratu vai mans kārtas nummurs( kaut arī bijām tikai divas sievietes un otru jau apkalpoja) vai telefona nummurs? Jo es pastā saņemu sūtījumus ļoti reti. Viņa ļoti nelaipni vairākas reizes man jautāja vai es nesaņēmu nummuru. Uz ko es jau viņai pretī jautāju vai viņai ir slikta diena. Par cik viņa turpināja ar tieši tādu pašu sejas izteiksmi un toni es viņai tomēr atļāvos notādīt, ka viņas darbiņš ir paskaidrot klientam neskaidrības. Ļoti žēl, ka Latvijas Pastā strādā šādi cilvēki. Es tikai varu iedomāties kā viņa izturās pret vecākiem cilvēkiem. Varbūt darbiņš jādod kādam cilvēkas, kas grib ar prieku viņu darīt! Jauku dienu!

03.05.2024

Atbilde no Latvijas Pasts Support Pārstāvja atbilde 03.05.2024

Labdien! Paldies, ka informējāt mūs par šo situāciju. Mums žēl, ka saskārāties ar šādu pieredzi. Esam veikuši pārrunas ar darbinieci un atgādinājuši par klientu apkalpošanas kultūru.

Patiesi ceram, ka nākošreiz Jūsu pieredze būs pozitīvāka!

Cerot uz veiksmīgu sadarbību nākotnē –

Latvijas Pasts

Velvetpopstar 03.05.2024

Bet jūs paņēmāt savu numuriņu, jo vez numuriem neapkalpo.

O oIo 03.05.2024

pats interesantākais, ka viņa vēlējās uzzināt sūtījuma numuru, kurš ir norādīts informatīvajā SMS. Bet ar tādu attieksmi darbiniecei drīz pašai vajadzēs meklēt numuru... bezdarbnieku kantora telefona numuru.

S sannas 04.05.2024

Šausmas cik mūsdienu sabiedrība neaptēsta un jēla. Ak vai, numuru pajautāja. Nu ,ja pašai nepielec, ko tai darbiniecei ar tevi iesākt? Dibenu nepabučoja, paklāju tavā priekšā nepaklāja un kafiju tev iekšā ejot arī neiedeva? Raksti sūdzību!
Cilvēks tev prasa nosaukt numuru, bet Tu uzbrūc ar saviem nervozajiem jautājumiem par sliktu dienu 🤣🤣🤣. Kur tādi jēlie, neko nespējīgie, nezinošie cilvēki rodas?