Lateko Līzings - Krāpšana

Lateko ir legāli krāpnieki. Rekomendēju nopietni pastudēt līgumu pirms ielaisties ar šo kompāniju. Ņemot vērā iepriekšējo pozitīvo pieredzi ar Incredit, detalizēti neizpētīju līgumu (jā, mana vaina). Rezultātā, GPL virs 50%. Vienkārī konkrētais pārdevējs pie kura līzingu formēju ar citām kredītiestādēm nesadarbojās. Turieties pa gabalu no Lateko, ja negribat pārmaksāt ārprātīgas summas. Turklāt, katru mēnesi tiek ieturēta summa par kredītsaistību izpildes kontroli. Kad salīdzināju ar citu Incredit ņemtu līzingu, konstatēju, ka gala summ, kura būtu jāsamksā kopā ar procentiem pie Lateko paņemot mazāku kredīta summu ir par aptuvenu 20% lielāka kā Incredit paņemtai lielākai naudas summai! Turklāt, mājas lapā savā profilā pilnu līgumu atrast nevar, informācija ior tikai daļēja, lai nevarētu īsti saprast par ko un kas jāmaksā. Konkrēts piemērs: Lateko aizdevuma summa 4815 eur, pēc 2 gadu aizdevuma atdošanas termiņa būšu samaksājusi Lateko 6595,26. Salīdzinājumam Incredit aizņēmums bija 5500 un pēc 2 gadu kredīta atdošanas termiņa kopējā summs, ko samaksāju ar procentiem bija 6355,85. Turieties pa gabalu no Lateko!

09.08.2024

G

K Kasiskaspars 09.08.2024

Kur šeit ir krāpšana? Līgumā viss uzrakstīts. Tu vnk esi Iohs un Iohiem ir Iohu problēmas.

E Elviss Preslijs 09.08.2024

Piekrītu

G Geka 09.08.2024

Tāpēc jau brīdinu, ka līgums rūpīgi jāizlasa. Jā, biju lohs, jo līdz šim nav nācies saskarties ar līzinga kompāniju, kurai GPL ir lielāks par 20%. Mutiski kompānija visu pasniedz pilnīgi savādāk, dažādi dīvainie maksājumi, piemēram ikmēneša kredīta uzraudzības maksa (kas nav nevienai citai kompānijai) labi ieslēpti tekstā, sarežģīts algoritms kā tiek 'aprēķināti' procenti, ja kredīts tiek atmaksāts ātrāk. Atmaksāju kredītu gadu ātrāk (bija paņemts uz 2 gadiem), taču rezultātā kopējais atmaksājamās summas apjoms samazinājās ļoti nebūtiski. Kad jautāju, kā tas matemātiski iespējams, skaidrojums bija murgains, piesaucot dažādus algoritmus. Cik noprotu, ne es viena tāda, kas iekrita uz uz to, ka pretēji apgalvojumam, ka var kredītu atmaksāt ātrāk un procenti par neizmantoto laiku nebūs jāmaksā, taču realitāte izrādījās pavisam cita. Tāpēc, brīdinu cilvēkus, lai ir uzmanīgi un neiekrīt. Tie, kuri vienreiz uz Lateko uzrāvušies, otrreiz parasti vairs neiekrīt.