Kurģi, Ērģemes pagasta zemnieku saimniecība - Krāpšana

Laika posmā no 26.05.2023. līdz 30.05.2023. Ērģemes pagasta zemnieku saimniecības ,,Kurģi'' īpašniekam Kristapam Builim, un kā tajā laikā likās draugam, pēc viņa lūguma aizdevu EUR 420, lai viņš spētu savu īpašumu izglābt no parādu jūga bankai(pēc viņa teiktā). K.Builis ar parāda atdošanu nesteidzās. Iepriekš minētā gada septembrī par parādu atgādināju. Kristaps atrunājās, ka sākšot strādāt un tad pamazām atdošot, taču līdz pat šim brīdim nav atdevis neko... Nē! Kļūdos. Buiļa kungs, bija tik cinisks, ka šī gada martā ieskaitīja man kontā EUR 0,49 ar norādi ,,Skaiti un priecājies''. Šīs kapeikas tika ieskaitītas pēc tam, kad Buiļa nelietīgo attieksmi, kopā ar citiem apzinātajiem apkrāptajiem sākām izgaismot sociālajā vietnē Facebook, kurā drīz pēc tam tikām nobloķēti no Buiļa puses. K.Builis centās savu z/s izpestīt no neslavas, sakot, ka neesot vairs īpašnieks, taču Lursoft dati vēl šodien liecina par pretējo. Jāpiemin gan, ka Buiļa sieva Laura Buile, pēc manas iepriekšējās sūdzības, tika ar mani sazinājusies un arī ieskaitījusi manā kontā EUR 100 no kopējā parāda un solījusi pamazām parādu atmaksāt, taču solīts makā nekrita, un tas netika pildīts. Lūgšu cilvēkus izvērtēt potenciālo sadarbību ar z/s ,,Kurģi'' un tās īpašniekiem, it īpaši Kristapu Buili, jo grūtībās mēs varam nonākt visi un nespējā kādu brīdi pildīt savas parādsaistības, taču atklāta ņirgāšanās par cilvēkiem, kuri ir centušies palīdzēt grūtībās un aizdevuši naudu, ir rādītājs pašam cilvēkam un viņa iekšējai kultūrai.

P.S. Ir pieejami arī visi faktus pierādošie dokumentu atvasinājumi, ja kādam ienāk prātā apšaubīt šeit minēto.

K