AtrisinātaKronus SIA dārza mājas - Ļoti slikts serviss

Februārī iegādājos dārza māju 60m2 no uzņēmuma Kronus. Aprīlī tika plānota piegāde bet tā netika izpildīta vēl šobrīd. Visu laiku ir atrunas par to, ka nevar dabūt manipulatoru, dažādas kļūdas ofisos, nevarot sarunāt šoferus utt. Kaspars, ar kuru notiek "saziņa " telefonu neceļ, met nost. Pēkšņi vienā dienā atveda pamata dēļus, kuri bij par 40 cm īsāki nekā plānā pēc kura parakstīts līgums un jumta šindeli. Uz jautājumu kādēļ tā, atbilde bij, " es domāju tā būs labāk". Nekas ar pasūtītāju nebij saskaņots. Ļoti drausmīgs kantoris, nevienam neiesaku iegādāties tur preces.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Peters99 05.06.2024

Ar vairāk kā mēneša nokavēšanos no gala termiņa, dārza māja tika piegādāta. Šur tur nederēja piezāģētie lenķi un kādu detaļu vajadzēja pielāgot pašam. Firma iedeva atlaidi, par radušos kopējo situāciju. Sūtīt var pie viņiem, tikai ļoti jāseko visam procesam līdzi.

P