www.sudzibas.lv Krodziņš Bura Krodziņš Bura Madonā/Sia "Bura H"

Krodziņš Bura - Krodziņš Bura Madonā/Sia "Bura H"

Iesaku nodrošināties ar stipriem nerviem, ja tomēr apmeklēsiet šo vietu, japkalpošana no vienas konkrētas oficiantes (blonda kundzīte gados) laikam vārdā Ilona.1.) Ļoti ilgi kamēr vispār kāds pieņēma pasūtījumu2) Vēl ilgāk līdz brīdim kad atnesa dzērienus3.) pasūtītais izlejamais Valmiermuižas alus bija silts in atšālējies.Uzreiz par to informēju jauno oficianti, kura atbildēja ka šobrīd esot problēmas ar dzesējamo aparātu, un tad aizgāja pie citiem klientiem. Pēc 7 min kad nākamreiz oficiante tika manīta, teicu lai nes alu prom, jo bija skaidrs ka tas nav baudāms. Tas arī tika izdarīts un atnests cits alus pudelē. (Piebildīšu, ka no Valmiermuižas glāzes praktiski nebija nodzerts). Pārsteigums bija pie rēķina apmaksas, jo mums teica ka tomēr būšot jāmaksā, jo tā taču nevarot būt ka kaut kas nav labi. Pēc maniem iebildumiem par to ka nevēlos maksāt par nekvalitatīvu nelietojamu produktu, vecā oficiante sāka bļaut un piedraudēt ar apsardzes izsaukšanu.Tā kā neesmu vērsts uz konfrontāciju, samaksāju pilnu summu un devos prom, jo manuprāt tas ir nožēlojami no kroga puses dzīties pēc tiem dažiem eiro nepadomājot par klienta apmierinātību un to ka viņš šeit nekad vairs nenāks. Domāju arī ka pašai Valmiermuižai nebūtu patīkami zināt ka viņu alus tiek pasniegts nekvalitatīvs.

J