www.sudzibas.lv Krišjānis Rihards KUČINSKIS Krāpnieks, neizsūta nopirktās preces, jo tādu nav

Krišjānis Rihards KUČINSKIS - Krāpnieks, neizsūta nopirktās preces, jo tādu nav

Izliekas par pārdevēju, sarakstēs gatavs jau ģērbties un skriet uz pakomātu, bet tiklīdz pārskaita šim naudu, tā pazūd. Pirms pirkšanas neko sliktu neatradu, tāpēc veicu apmaksu. Kad neatbildēja uz ziņām, sāku meklēt fb krāpnieku grupās un atradu, ka jau gadu atpakaļ nodarbojies ar krāpniecību.
Agrāk konts bija swed lv35haba0551045593267, tagad cits lv07parx0031688350001, iespējams, ir vēl kādi citi.

Par viņu ir rakstīts fb krāpnieku grupā " krāpnieku saraksts! ", bet to informāciju, diemžēl, caur gogli nevar atrast, tāpēc viņš turpina savas pārdošanas. Cerams, ka tagad ļaudis informāciju atradīs un nepirks nekādu preci no šī krāpnieka krisjanis rihards kucinskis, 23 gadi, no Jelgavas.

Papildināts El-Džī 28.09.2024

Feisbukā viens ir īstais profils, otrs tas, no kura tirgojas, iespējams ir citi. Čalim esot arī līdzdalībnieki.

E