keda.lv - krāpnieki

Nekad nepasūtiet sporta apavus internet veikalā KEDA.lv. Mēs pasūtījām basketbola apavus 20.06.2012. Apmaksa bija jāveic uzreiz. Pēc pāris dienām atnāca vēstule, ka šāda izmēra apavu noliktavā nav. Piesolīja citu izmēru, mēs piekritām, jo nauda bija samaksāta 82LVL. Pēc vēl pāris dienām atsūtīja e-pastu, ka šādu mūsu izvēlēto apavu vispār nav noliktavā. Paši keda.lv piedāvāja citus apavus un citu izmēru, piekritām saņemt šos apavus. Solījās pasūtījumu piegādāt 2-3 dienu laikā. Bet šodien ir jau 9.jūlijs un apavu nav, atbildes arī nav, jo uz e-pastu nosūtīto vēstuli viņi neatbild

K Keda.lv 20.03.2013

Mēs vēlamies apliecināt, ka tagad internetveikals www.keda.lv izplata kurpes kuras ir pieejamas noliktavā uzreiz, tāpēc lielākā daļa sortimenta tiek piegādāta 2 darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas dienas.
Pasūtījumu piegādi veic DPD kurjeru diennests, apmaksu varat veikt skaidrā naudā, piegādes brīdī.
Gadijumā, ja Jums rodās jautājumi, Jums vienmēr ir iespēja sazināties ar mums pa e-pastu [slēpt]@keda.lv vai arī sazināties ar klientu apkalpošanas personālu zvanot: 660 47222.
Gadijumā, ja agrāk Jums radās problēmas, mēģinot iegādāties kurpes no internetveikala www.keda.lv ļaujiet mums atrisināt šo nepatīkamu situāciju, lūgums sazināties ar mums un Jums būs pielāgoti īpaši nosacījumi attiecībā uz jūsu pasūtījumu.

E eldars1994 31.01.2014

Man jau tas pats! Norēķinājos ar bankas kontu, naudu aizsūtiju, bet apavus nesaņēmu. Numurs nepastāv, uz e-pastu neatbild! 80 LS vienkārši pagaisa!