www.sudzibas.lv Kebabnīca Shawarma Africana Nekvalitatīva apkalpošana

Kebabnīca Shawarma Africana - Nekvalitatīva apkalpošana

Šodien vakarā iegāju nopirkt kebabu Shawarma Afrikana kebabnīcā, kas atrodas uz Ernesta Birznieka Upīša ielas, uzreiz aiz letes atskrēja 2 jaunas meitenes, abas ķiķināja un uzjautrinājās par kaut ko...labi neko neteicu pasūtīju kebabu, kad pajautāju par mērcēm, ko pievieno kebabiem abas meitenes tik nosmējās un atbilde bija NEZINU! Pa to laiku kamēr sēdēju un gaidīju meitenes acīmredzot gatavoja manu pasūtījumu, bet diez ko normāli man nelikās tie smiekli ķiķināšana uzjautrināšanās par kaut ko...viņas taču ir darbā! Pie sevis nodomāju, cerams, ka ēdams būs..., bet kad aizejot mājās sāku ēst, kebabs vienkārši bija metams ārā lavašs pilns piestumts ar kāpostiem pa virsu pāris gabali jēlas, neizceptas vistas un acīmredzot mērci viņas vispār bija pielikušas tik maz, ka to pat just nevarēja, rezultātā man bija lavašs piepildīts ar kāpostiem un par to es vēl naudu maksāju! Šīm divām kaut vai nedaudz vajadzētu kaut ko sajēgt no klientu apkalpošanas, ja jau reiz viņas tur strādā. Un par izturēšanos un uzvedību kā arī sava darba kvalitāti arī varētu padomāt. Es darba devēja vietā sen jau viņas būtu atlaidusi redzot, kā viņas strādā.Esmu šīs kebabnīcas pastāvīgais apmeklētājs, parasti ir ļoti garšīgi, bet nu šoreiz esmu pamatīgi vīlusies!Kebabnīca Shawarma Africana/ Marah SIA

M mikkaa1 18.10.2015

Šī kebabnīca atroda Rīgā, Ernesta Birznieka Upīša ielā 10.