www.sudzibas.lv KB Līzings Krāpšana, slikts serviss

Kb Lizings - Krāpšana, slikts serviss

Tā sia KB LĪZINGS pārdod pilnīgi beigtas auto, ar kuriem, pat skati neizies, sludinājuma cena vienā, kad atbrauksi ofisa, cena nomainīsies, gandrīz divreiz, ka arī tehniskais stāvoklis, nebūs izskaidrots, tāpēc ka tādu mašīnu nepārdos uz savu galvu paņēmis, pie vīniem auto, labi, nav jauna, sākuši lauzties, nekas salabojis, pēc tam uz apskates sapratu, kāpēc tā bijusi pārdota, tai pat co un ch paaugstināti, tāpēc jau čeks arī bijis uz panelim, nevis tā kā pateikuši, ka sen jau tur ir un ne uz ko neietekmē un par tādu auto, kurai ceļš lūžņos, cilvēkam vajag maksāt vairāk, par 1000 euro, lai pēc tam lūžņos aizvest, nezinu kur skatās, mūsu Valsts, bet tā sia, vēl joprojām turpina pārdot auto, sūdzību pilns, nekas nav atrisināts, neņemiet na kāda gadījumā tur auto, pēc tam problēmu būs daudz, nebūs ne auto, ne naudu.

20.07.2024

Z

E Emiilz 20.07.2024

vot tadiem, ka tev, labprat ari kadu auto iesmeretu, tak skaties pats ko tu perc, nevis pec tam sudzies,no 2004gada auto grib uztaisit jaunu

Z Zenjok777 20.07.2024

Lai smērē un nebrīnās, ka neviens neņems, nu iesmerejis vienu auto un kas, baumas ies par vietu ātri un sēdes, bez nekā, ja cilvēks dzīvo, ar vienu dienu, tad lai veicas, neiesmeres vairs uz savām kļūdām, ātri mācos, diemžēl, kad ņem auto, tu visu neredzēsi, bijusi jau darba kārtība, vēsu pārējo, ka vienmēr, pēc tam uzzināsi, daudziem jau tā iesmerejis, drīz jau bez nekā sēdes, apkārt lūžņiem saviem, nebūs drīz kam iesmērēt.

Z Zenjok777 20.07.2024

Uz skates grib lai uztaisu, ka jaunu, neviss es.

Z Zenjok777 20.07.2024

Tu vēlies iesmērēt, pamēģini, tu domā, ka tas KB LĪZINGS ta izdarījis un nekas nebūs, būs gan un pēc iesmērē sanāks, varbūt sekas.

T taisnibascinitajs3 20.07.2024

Varbūt atkal Rīgas pašvaldības policija uzdarbojas un īstenībā Jums tika pārdota mašīna perfektā stāvoklī - kā jauna. Bet RPP sistēmā pamanīja, ka Jums jauns vāģis un katru nakti uz evakuatora uzāķē mašīnu un vizina pa pilsētu, lai sačakarētu speciāli.

Z Zenjok777 20.07.2024

Par to mašīnu tas ir taisnība un ir dokuments un lieta tāda, ja uz tās vietas var evakuēt mašīnu, vajadzīga atbilstoša zīme, vienkārši ņemt un evakuēt, bez īpašnieka nedrīkst, mašīna nebija perfekta stāvoklī to sabojājuši tehniski velkot pa zemi uz pirmā ātruma, kādus metrus 200 un ar to man sabojājuši visu ko es darījis 3 mēnešus un ieguldījis, pie 2000 euro, lai to sia darba mašīnu realizēt.

Z Zenjok777 20.07.2024

Dīvains tu tiesību cienītais, aizgājis, cita virzienā uz to pusi, kurā tieši ir vainīga.

Z Zenjok777 20.07.2024

Un ja kas, viņi uzakejusi mašīnas 10,ne tikaj manu,tapec ka laika zīmi uzlikuši tā ja starp mājām iebrauksim, to vispār neredzēsi, tāpēc arī evakuēta tas mašīnas, vai tad ar īpašnieku sazināties nevajag un pateikt, ja nenoperkosiet auto cita vieta, evakuesim auto, visi kontakti, par īpašnieku bāze ir, tikaj neviens to nav izdarījis, šajā situācijā, kuru tagad aprakstīji, iet runa par to ka kB līzings pārdod beigtas auto, kuriem skati neizies, tāpēc arī pārdod, ka pilna, ar problēmām, lai lūžņos nevest bet 1000 euro dabūt, par lūžņiem.

Z Zenjok777 20.07.2024

Tiesību cienītais, tu problēmu vēl nav sapratis, kāpēc es to rakstu, lai cits sev neņem, veselu kaudzi ar problēmām un vēl maksā naudu, tas KB LĪZINGS pat tagad pārdod opeli, pa 300 euro, neviens, pat par tādām kopeikas neņem, viņš jau daudziem lūžņus pārdevis, lai sēž tagad, bez nekā ar savām mašīnām, rezultātā tā arī būs.

Z Zenjok777 21.07.2024

Varu tev pateikt, svēts tev iekšā nav nekas, ja tu izdomājis paņirgāties, tu nezini, kāda situācija es, ar to sodu trāpījis, palicis bez nekā, dēļ pašvaldības policijas un Andreja Kinzulis darbiem, vēl bez īpašnieka klātbūtnes un vēl, pa nakti, atbilstošas zīmes, ja noliks mašīnu un to evakuē tur nebija, ja uzlicis tur kur nedrīkst, par to, tikaj sods 40beuro un ne vairāk, tā kā pašvaldības policija pārkāpuši, savas pilnvaras, bet evakuators Andreis Kinzulis nelabi sataisījis, savu darbu, par kuru nes atbildību.

O oIo 20.07.2024

Nesaprotu, kur problēma? Sūdzībā par CSDD rakstāt, ka beigti sailentbloki, tilts ar plaisām, sarūsējušas bremžu caurules, nestrādājoša roķene Jūsuprāt nav nekas traks un tas nav iemesls atteikt skati. Auto esot normāls, tikai CSDD esot ļauņie. :D
Tā vietā lai prasītu, kur skatās valsts, pats būtu paskatījies, ko pērk, vai vismaz paņēmis līdzi kādu, kurš kaut nedaudz saprot no auto.

Z Zenjok777 20.07.2024

Tu laikam nesaproti, cilvēks jau nevar par mēnesi pusmasinas nomainīt, varēja jau uz kaut kādiem sīkumiem pievērt aci, neesmu vainīgs, ka KB LĪZINGS tirgo ar bojātiem auto, es neesmu pirmais kuram tādu pārdevuši, pat dotajā brīdī tas KB LĪZINGS joprojām tirgo.

D Daniels2000 20.07.2024

Žeņik neuzko apskatē inspektors nevar pievērt aci jo riskē ar savu darbu ( apliecību ) pēkšņās pārbaudes laikā kur kontrolē inspektora darbu

Z Zenjok777 20.07.2024

Tā auto pat avārija bijusi 2 reizes, par trim gadiem 2 un 3 gada.

Dusmīgais Ainārs 20.07.2024

Mazliet ne par tēmu , bet autora vietā bildi no sūdzības izņemtu vai vismaz personas kodu un pases numuru aizkrāsotu . Savādāk kāds vēl paņems vēlvienu līzingu šajā kantorī.

Good Intentions 20.07.2024

Vienmēr ir jāpārbauda.

Z Zenjok777 21.07.2024

Ja tur ir arī bijusi mana kļūda, ātri vajadzēja auto darbam, uztoticejos, tam kam nedrīkst to darīt, tas KB LĪZINGS daudziem tādus pārdevuši, ar sūdzībām tur pilns neviena nav atrisināta un galvenais, joprojām turpina pārdod, pat par kopeikas neņem, pie viņiem, paši vainīgi.