www.sudzibas.lv KB Līzings Krāpšana, slikts serviss

KB LIZINGS - Krāpšana, slikts serviss

Sveicināti, vajadzēja ekonomiskā, nedarga auto, darbam, ss. com atradis sludinājumu, maksājuši 600 euro, labi, darbam der bija rakstīts, pirmā iemaksa 200 euro, atbraucis vieta, jau bijis 300,pec tam mašīnas vērtība, jau, pie 800,labi mašīna nav jauna, sākuši lauzties, bet nekas sataisīju iet, pienācis laiks skatei aizbraucis un daudz ko jaunu, par mašīnu uzzinājis, ar kuru braucu, stabilizators lauzts uz pussem, eļļu mašīnai nomainīt nevar vispār, eļļas pannu jāmaina, eļļa pil, mašīnai paaugstināts co un ch, akumulatoram stiprinājuma nav izputēja arī, man uzlikuši 15 dzīvniekus, šo mašīnu tāpēc arī pārdevuši, ka ceļš uz lūžņiem, pirms ko pie viņiem ņemt padomajiet, vai tas ir jums vajadzīgs un man vēl pa lūžņiem viņiem maksāt 800 euro, tai auto ceļš bijis lūžņos, neviss pārdošana, viņi vienkārši no metuši, savu problēmu uz manim un vēl naudu dabūjuši, sūdzība domāta tam, lai citi cilvēki netrāpa, tāda paša situācija, samaksāt vairāk, par 1000 euro, lai aizvest mašīnu lūžņos.

3 st atpakaļ

Z

Z Zenjok777 3 st atpakaļ

Valsts, paskatīties cik ir sūdzību un neviens nav atrisināts, nedodiet krāpniekiem, krāpt cilvēkus.

Z Zenjok777 1 st atpakaļ

Viņi taču pārdevusi auto, kuru vajadzēja vest uz lūžņiem, bet tie, to pārdevuši un dabūjuši 1000 euro.