www.sudzibas.lv Katrīna Salons Naudas krāpniecība

Katrīna Salons - Naudas krāpniecība

Meitenes, uzmanaties! Naudas krapniecība salonā "Katrīna", Hospitāļu iela 7A.

Pirms pieraksta sazvanīju salonu lai noskaidrotu aptuvenās izmaksas keratīna taisnošanas procedūrai, konsultante iztaujāja par matiem utt., galā dodot man atbildi, ka cenas būs aptuveni no 90-110Eur un noteikti pat 120Eur nesasniegs šī procedūra.

Pēc nedēļas devos uz salonu uz šo te procedūru, viss bija kārtībā, lai arī pirmā reize, likās, ka viss ir kvalitātīvi, BET , procedūras beigās man meistare paziņo, ka būs jāmaksā 130Eur, man acis lielas, saku, ka man konsultante solīja summu ne lielāku par 110Eur, no kurienes šie papildus 20Eur, ja es nekādu papildu procedūru, ne griezumu, ne veidošanu nejautāju. Meistarīte atbildēja, ka man esot tāda matu struktūra , ka biezi mati, bet loģiski, to es ar konsultanti jau izrunāju. Tagad apņēmos maksāt, prasu kā varu norēķināties - TIKAI AR SKAIDRU NAUDU.. takā man tāda summa nebija līdzi, meistarīte operatīvi no kabineta iznesa lapiņu ar bankas kontu uz kuru droši varu pārskaitīt iztrūkstošo naudu. Jautāju meistarei vai varu tad pārskaitīt visus 130Eur, teica, ka nē , labāk lai dodu skaidrā naudā visu ko varu un to kā nav lai es pārskaitu... kamēr es mēģinu pārskaitīt šos 10Eur kas man pietrūka, prasu meistarei čeku, uz ko man ar neapmierinātu toni , ka viņi neizsniedz čekus, bet man taču vajag zināt par ko es esmu maksājusi, un tad ar ļoti nepatīkamu attieksmi meistare atgriezās no kabineta, izrakstīja man kvīti uz 120Eur, uz ko attaisnojās, ka bankas pārskaitījums ir pierādījums, ka esmu apmaksājusi iztrūkstošos 10Eur.

Pirmā un pēdējā reize šajā salonā, garantē vienu cenu , beigās ir cita cena, ar karti apmaksāt nevar, čekus nedod un beigās vēl tieku pataisīta par vainīgo.

R

ž žurcis 4 st atpakaļ

A kā var zināt matu struktūru un biezumu, ja pirms tam tie nav pataustīti? Pa telefonu taču nevar noteikt to.

Par maksājuma apliecinoša dokumenta neizsniegšanu gan vajadzētu ziņot VID.