Katrīna Godmane - Krāpšana

Krāpniecība Tiešsaistē - Brīdinājums Citiem
Es rakstu, lai brīdinātu jūs par nelaimīgu notikumu, kurā es kļuvu par krāpniecības upuri un zaudēju ievērojamu naudas summu. Ceru, ka dalīšanās ar manu pieredzi palīdzēs citiem izvairīties no līdzīgiem krāpšanas gadījumiem.

Krāpniecības Detalizācija:

Zaudētā Summa: 9000 eiro
Incidenta Datums: 26.05.24.
Krāpnieka Informācija: Katrīna Godmane

Ar mani sazinājās Katrīna Godmane caur epastu par . Pēc sākotnējām sarunām un šķietami leģitīmām pārrunām es viņai pārskaitīju 9000 eiro uz viņas norādīto kontu par plānotajām konsultācijām.

Diemžēl, pēc maksājuma veikšanas, viņa pārtrauca visu saziņu un nesniedza solīto pakalpojumu. Neskatoties uz vairākiem mēģinājumiem sazināties, es neesmu saņēmis nekādu atbildi.

Veiktās Darbības:

Incidents ir jau paziņots policijai un sniegti visi nepieciešamie pierādījumi, kā arī nosūtīju palīdzības pieprasījums bankai, lai uzsāktu strīda procesu.

Brīdinājums Citiem:

Lūdzu, esiet ārkārtīgi piesardzīgi, veicot darījumus internetā, īpaši ar nezināmām vai neapstiprinātām personām vai uzņēmumiem. Vienmēr pārbaudiet pārdevēja autentiskumu un izmantojiet drošas maksājumu metodes, kas piedāvā aizsardzību.

Lūgums Pēc Atbalsta:

Ja kādam ir papildu informācija par Katrīnu Godmani, vai ja arī esat kļuvis par upuri, lūdzu, sazinieties ar mani tieši. Jūsu atbalsts un informācija var palīdzēt veikt attiecīgus juridiskos pasākumus pret krāpnieku.

Paldies par jūsu uzmanību un atbalstu.

Good Intentions 27.05.2024

Nav vārdu. Ne zvani, ne satikšanās, ne dokumenti, tikai saziņa caur e-pastu.

а что за консультации на 9000 евро ? обьясните суть

H Holodilniks 28.05.2024

Darvina balva pienakas!

S Spuris 28.05.2024

Tas ir vienkārši vāks- cik daudz joprojam neaptēstu vientiešu pasaulē.Tapēc jau arī bardaks notiek dēļ tādiem zinātnes ticībniekiem kuri tic visam un dara visu. Kamēr būs tādi ka Maira tikmer arī būs cirpēji.Tādiem ne tikai Darvina balva pienākas.Par tādiem būtu interesanti ikmeneša vai iknedēļas laikraksti.Nosuakumu attiecīgi aizgūt no kinolentes - Stulbs un vēl stulbāks,vai Beavis & Butt- Head vai Idiocracy .Tā Godmane nav tam politiskajam zaglim radiniece gadījumā ?Tikai tas jau ar tādam kapeikām neņemās.Pirmo kad zaga tad uzreiz ļimonu Ventspils Naftai

A andzaa 19.06.2024

Visupirms vai pārbaudīji, ka persona, kura raksta uzdodas par to, kura patiešām ir? Uztaisīt epastu ar fake vārdu un uzvārdu var jebkuršs. Naudu pārskaitīji privātpersonai vai kaut kādam Zimbabwes uzņēmumam?
Varbūt atstāji koferi ar naudu norunātā vietā?

A andzaa 19.06.2024

Ja skaitīji nezināmam uzņēmumam, vajadzēja vispirms samaksāt liekus dažus euro Lursoftam un noskaidrot patiesos īpašniekus. Šitā jau var apvainot cilvēkus nepamatoti.
Vairāki cilvēki saņem krāpšnas epastus no sabiedrībā populāriem cilvēkiem. Ja tic visam, ko saka tad jautājums - kur atrodas smadzenes.