Karlis Broks - XC 90 noma.

Februaarii iznomaaju auto uz divaam ned. VOLVO XC90, samaksaaju droshiibas naudu un sanjemot auto pilnu summu par nomu. Treshaa dienaa pazuda elljas liimenis karterii, tad logu skjidrums tai pasha vakaraa beidzaas, motors auksts burbuljoja, likaas, ka driiz nomirs. bremzes saaka zust, jo elljas liimenis saaka kristies, lukturu apgaismojus nebija noreguleets un naktii gandriiz avareeju taa deelj. Centos sazinaaties ar auto saimnieku Karli, bet nesekmiigi. Peec divaam ned. kad auto bij jaaatgriez Kaarlis nebij sasniedzams. Nosuutiiju 23:00 sms ar tekstu, ka atstaashu auto Riigas lidostaa no riita un lai dara ko grib. Apmeeram 23:05 tomeer izdevaas sazinaaties ar auto iipashnieku. Auto piegaade uz lidostu man ar nepatika, jo shoferis bij jaaved maajaas, naktii kad ielidoju LV un atgriezshana ar man radiija neplaanotu laika pateerinju. Driiz buus divi meeneshi kopsh atvaljinaajuma, rokas nauda nav atgriezta, Karlis nav sasniedzams. Peec nomas liiguma rokas nauda jaaatgriez 10 dienu laikaa. NENJEMIET SHO AUTO, BUUS PROBLEEMAS.

V