www.sudzibas.lv KANIS-A suņu audzētāva Antisanitāri, nežēlīgi dzīvnieku uzturēšanas apstākļi

KANIS-A suņu audzētāva - Antisanitāri, nežēlīgi dzīvnieku uzturēšanas apstākļi

Tā saucāmā kinologu kluba KANIS-A filiāle, kas vairo suņus Rīgā, Dārznieku ielā 18, īstenībā nodarbojas ar noziedzīgu, nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, par ko 2016.gadā un 2018.gadā, bija sižete TV (varat apskatīties iegoglējot"Dārziņos atklāj suņu audzētāvu "," Neticama cietsirdība Dārziņos: sieviete met
kucēnus pāri žogam, draud nogalināt un savaino ar nazi"). Ar šo biznesu joprojām nodarbojas video sižetā redzamais bomzis Arnolds, sieviete, kuru sauc Svetlana (iespējams KANIS-A pārstāve) un viņu draudzene. Iespējams, viena no minētajām sievietēm 2018.gadā policijas darbinieku klātbūtnē mēģināja ar nazi nogalināt kucēnus, kurus policija nolēma konfiscēt, jo palikšana pie īpašniekiem antisanitāros apstākļos apdraudēja dzīvnieku veselību un dzīvību. Diemžēl situācija minētajā adresē joprojām nav mainījusies, nav saprotams, kāpēc tiesībsargājošās iestādes nerisina situāciju pēc būtības, dzīvnieku īpašnieki ne tikai nav saukti pie kriminālatbildības par nežēlīgu iztursanos pret dzīvniekiem, bet turpina savu rīcību, gūstot ienākumus no kucēnu pārdošanas. Esiet uzmanīgi ar šo "klubu". Aicinu visus, kas vēlas iegādāties dzīvniekus atbraukt uz minēto adresi un apskatīties internetā publicēto informāciju un video sižetus.

Papildināts Svetlana 13.06.2024

Iespējams, KANIS-A nav informēts par to, ka šie cilvēki darbojas kā viņu pārstāvi.