www.sudzibas.lv Kalna Spuļļu dīķi Ļoti slikts serviss

Kalna Spuļļu dīķi - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss. Noīrējām brīvdienu māju uz vairākām dienām, lai ar ģimeni varētu atpūsties. Pēc fotogrāfijām un dažāda veida reklāmām sociālajos tīklos, viss likās ļoti Skaisti, bet ierodoties uz vietas sapratām, ka esam "iekrituši". Brīvdienu māja atrodas uz kalna, kur apkārt nav neviena koka, pat nav neviena lietussarga pie galda, lai vismaz būtu kur paslēpties no Saules. Pēc tam ieejot mājā sākās vēl lielāka jautrība - durvīm rokturis krīt ārā (paši pieskrūvējām) ūdens nav (kad teicām saimniekam, kaut kā ūdeni mums pieslēdza) , bet kā izrādās-vannas istabā (ja to var tā nosaukt) krāns tek, dušā mazgājoties ir tikai 2 opcijas - vai nu ļoti karst ūdens, vai arī galīgi auksts. Mājai visapkārt ir logi, sajūta tāda, ka atrodies siltumnīcā. Neskatoties uz to, ka mājās bija Skudras, ēdienu atstāt uz galda nevar, jo tad par to dzīvojās Skudras, visa māja ir pilna ar lieliem zirnekļiem.
No rīta bija jāceļas reizē ar Saules lēktu, jo tas karstums un Saules tiešie Stari, nav izturami. Reklāmā bija arī minēts, ka mājiņā atrodas elektriskā plīts, no rīta gribēju pagatavot brokastis, bet kā izrādās tā arī nestrādā.
Mīnēts arī, ka teritorijā atrodas volejbola laukums, jā tas tur ir, bet tīkls saplēsts (paši kaut kā piesējām) , viss laukums aizaudzis ar zāli, ka paspēlēm nav iespējams.
Es nevienam šo vietu neieteiktu ģimenes atpūtai, ja nu vienīgi aizbraukt pamakšķerēt un tajā pašā vakarā doties prom.
Tik nolaistu Atpūtas vietu nebiju redzējusi.
Pirms domājat apmeklēšot šo vietu, noteikti kārtīgi apdomājiet, vai ir tas ir tā vērts.

Good Intentions 28.06.2024

Nevar ticēt smukām bildēm un reklāmām. No savas puses vienmēr iesaku aizbraukt un pārbaudīt un tikai tad norunāt.