www.sudzibas.lv Jurģis Žuburs Negodīgs būvkonstruktors

Jurģis Žuburs - Negodīgs būvkonstruktors

Mēģināšu īsumā!- jūnija sākumā vienojāmies, ka 2stāvu savrupmājas būvkonstrukcijas tiks sagatavotas ~3 nedēļu laikā, t.i. līdz Jāņiem.- 25.06 pirmo reizi pārcēlām termiņu par nedēļu;- pāris nedēļas Jurģis nebija sazvanāms;- sazvanot gudri stāstīja cik svarīgi man visu izvērtēt un teica, ka faktiski viss ir izdarīts;- apmēram pus jūlijā (jau mēnesi pēc termiņa), teica ka konstrukcijas gatavas tik vajgot satikties: mēģinājām satikties reizes piecas:1) auklīte kavējās un nevarēja Jurģis atdot konstrukcijas;2) printētavā neesot nepieciešamās krāsas (šis bija vienkārši lēts attaisnojums);3) dzimšanas diena;4) bija sarunājuši Rīgas svētku sestdienā jebkurā laikā, sazvanīju ap 12tiem un Jurģis atrunājās, ka visu nedēļu jau saplānojis;5) uz manu jautājumu "cik ilgi turpināsi man melot" atbildēja "lūdzu notici man pēdējo reizi un rīt būs konstrukcijas".- pienāca rītdiena un, apmēram, 2 nedēļas Jurģis nebija sazvanāms;- pienāca jau augusta vidus (2 mēnešus pēc termiņa) un piesaistīju "papildispēkus" Jurģa atrašanai;- sānemot zvanu no sveša tālr. Jurģis pacēla. sarunu neatstāstīšu, bet Jurģis turpināja apgalvot, ka konstrukcijas ir gatavas. uz jautājumu kur jābrauc pakaļ viņš atbildēja, ka pašlaik ir Pāvilostā. veiksmīgi sakrita, ka bija iespēja nokļūt pie viņa 30min laikā. to uzzinot viņš beidzot ATDZINĀS. augusta beigās, apmēram, 2.5 MĒNEŠUS PĒC NORUNĀTĀ LAIKA VIŅŠ NEBIJa VISPĀR NEKO IZDARĪJIS, aut gan vairāk kā mēnesi apgalvoja, ka viss ir kaŗtībā un nepieciešams tikai satikties!Zemiska rīcība no cilvēka maldinot mani 2.5 mēnešu garumā!Rezultā esmu pazaudējis vienu gadu būvniecībā, man ir jāturpina īrēt svešs dzīvoklis un par to jāmaksā!Neiesaku nevienam, nekad sadarboties ar šo Būvkonsturkutoru Jurģis Žuburu tel.Nr. 29159011, e-pasts [slēpt]@yahoo.com.

I