www.sudzibas.lv J&D flīzes Nekvalitatīvs pakalpojums, atstāj pusratā

J&D flīzes - Nekvalitatīvs pakalpojums, atstāj pusratā

Vēlos padalīties ar pieredzi saistībā ar flīzētāju Jānis Ginters (+371 28 636 040) un viņa dēlu Dāvi (+371 26 587 933) (sevi reklamē arī kā J&D flīzes). Iesaku turēties no viņiem pa gabalu.

2018. Gada februārī ar iepriekšminētajiem flīzētājiem vienojamies par flīzēšanas darbiem, norunātajā laikā ierodas, pārliecinoši runā, darbus uzsāk. Diemžēl pēc divu dienu darba, kad konstatējam, ka mums mēģina noflīzēt vannasistabu bez hidroizolācijas un iestāstīt ka tas ir tas ko mums vajag nepiekrītu un saku, ka jāpārtaisa, vārds pa vārdam beigās it kā vienojamies, ka tomēr hidroizolācija jāliek. Ttaču visi prieki beidzas, konstatējam, ka pēc brīža avanss savākts, savi instrumenti arī, flīzēšana atstāta pusratā. It kā slims esot, vairākas nedēļas gaidījām, bet pašam nekādas intereses pabeigt savu iesākto darbu, protams, telefonu vairs neviens neceļ uz ziņām neatbild.

P. S. Dažas no uzliktajām flīzēm jau pēc 1-2 nedēļām krīt nost...

O

Работяга 14.03.2018

Pasi taisiet savas flizes, bus nevainojami.. ar izolaciju un labu limju... ikvienu darbinieku kuru jus atradisiet skries no jums ka no ugunsgreka.. jo jusu padomi ka to labak izdarit parada jus no labas puses