Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā Studentu kluba telpās - Slikts pasākums

Ceturtdien, 15.decembrī, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notika it kā muzikāla izrāde komēdija vecākiem un bērniem “Sniegavīra Olafa mazcenas telefons”, kurā piedalījās cik noprotu akadēmijas studenti. Pēc scenārija, kurš nebija nedz izdomāts, nedz pārdomāts, nedz izstrādāts vispār, paredzēti šādi tēli sniegavīrs Olafs, Skubijs Dubijs Dū, Princese Elza un citi! Doma pasākumāš šāda (noraksts no reklāmas rullīša BIĻEŠU PARADĪZĒ.Sniegavīrs Olafs ir nolēmis Ziemassvētku vecītim palūgt, lai tas viņam uzdāvina mobilo telefonu, bet pirms tam, Olafs ir apņēmības pilns iemācīties lietot, viņa draugu vidū populārākās aplikācijas, tādas kā “Whatsapp”, “Twitter”, “Facebook”, “Instagram” un citas. Izrāde būs ne tikai skatāma – arī paši bērni varēs piedalīties Olafa piedzīvojumā, jo ar katru aplikāciju būs saistīta kāda spēle. Kā Olafam ies ar jauno tehnoloģiju apgūšanu? To redzēsiet izrādē! KOMENTĀRS PAR PASĀKUMU: TELPAS NOFORMĒJUMĀ NEKĀDA ATBILSTOŠI ZIEMASSVĒTKU TEMATIKAI, EGLĪTES NEBIJA, tērpi - princesei ielas kurpes, bērniem liek darīt līdz galam neatstrādātas rotaļas, tad bērniem liek sēsties, tad celties, bērni kā bērni prasīja kur dāvanas, tad nez no kurienes iznesa adventes kalendāru ar konfektēm (bērni vecumā 2-10 g), protams vienā kalendāra tikai 24 konf., tā pati kaste bija jānopelna kādā sacensībā, kuru ieguva viena meitene, kas aiz pieklājības centās to padalīt pārējiem bērniem, viena ģimene jau pēc pirmajām 10 min.aizgājām, turklāt pasākums sākās ar muļķīga klauna uznācienu, kas skaidroja kaut ko par tramvajiem un sastrēgumiem, un lika nosaukt dziesmas, kuras tas varētu it kā uzspēlēt, bet kā izrādās-uz klavierēm tā arī neko nenospēlēja, jo neprotot, muzikāla pavadījuma pasākumam nekāda. Un par to visu marazmu prasa 5 eur par 50 min! Lieki teikt ka daļa vecāku skatījās telefonā tikai, un aizpildītas tikai 2/3 sēdvietu. Kauns mūsdienu Mūzikas akadēmijas studentiem, ja tie bija tie "aktieri", tik vienkārši muļķot cilvēkus nevajag un tik viegli jau tā naudiņa nav nopelnāma!.

Z Zane.Sinberga 13.06.2018

Nebiju pasākumā, bet esmu studente, tikai citā katedrā.
Vēlētos precizēt un vainot nevis studentus, bet vadību. Mums ar jūsu tērēto naudu nav nekāda sakara, visu naudu akadēmija paņem sev jebkuros koncertos.
Kā arī par to, ka tika aļauts tādu izrādi laist cilvēkos, nevar vainot studentus, jo šo koncertu noteikti rīkoja kāds pasniedzējs, kurš deva piekrišanu šādai izrādei.
Kā jau minēju, naudu saņem vadība, un no pašiem studentiem to sūc uz nebēdu, tā kā šajā gadījumā nav vainojami studenti.