Ingus Konstantinovs Sergej Soldatenkov xclusive - Nemaksā algas

Pirmā bilde Ingus Konstantinovs https://www.facebook.com/inguskonst?fref=ts Otrā bilde Sergej Soldatenkov https://www.facebook.com/sergej.soldatenkov.3?pnref=friends.search Meklēju darbu. Jautāju paziņas, paziņas prasija kāda jomā, ko māku darīt. Tanī paša dienā satikos at pazīņas paziņu, pie ejkas kas piederēja manam paziņam, nerakstu jo mans pažiņa ir runājis Ingus Konstantinovs neklausās. Intervijā tika jautāts ko esmu darijis. Pirmais objekt bija vairāk patiešo no Ingus Konstantinovs, dzīvoklis pļavniekos, kuram jau bija ievilkti termiņi, bijis cilvēks kas arī nācis no mana paziņas un pazudis pēc pārs nedēļam. Pieļauju ka nesanāca menedžēšana "pēc objekta pabeigšanas". Tad pie objekta beigām nāca objekts Latvijas Nacionālais mākslas muzejs. Piesaistīju draugu, jo nebija ko darīt kamēr nav atrasts kas man vārētu būt kā parinieks. Kad jautāja vai gribam darīt, nebija patekts ka būt jāliek 5 bilde profila izstabas griestu atdalījums. Beidot parādijās kāds līgums, kas tā arī netika parakstīts. Arī bija mazi termiņi 5 izstabas. Darbus var redzēt Latvijas Nacionālais mākslas muzejs 1 stāvā koridors pa labi, labās puses izstabas. Pa vidam parādijās objekts Saulkrastos, kādai dakterei dzīvoklis, kurā strādāju es man piesaistītais un Ingus Konstantinovs paziņa. Kuru arī neatļāva pabeigt, mans piesaistītais un viņū pažina vel starpā tika nosūtīti un jaunajām ekām pie depo, kur lielais aplis, rajonu nezinu. Tad atgriezāmies Mākslas muzejā ar ievilktiem termiņiem. Pa starpam tiku jautājis pēc naudas pirm Māklas muzeja 50 eur katram tika iedoti. Atbilde par naudu, pēc pāris dienām. Darbus pasi nepabeidzām, jo naduu atlika uz priekšu. Mes beidzām, jo nemakšāja. Viņu paziņa ar ingusu pabeidza. Tālāk nauda tika atlikta, jo viņiem vel nēsot samaksāts. Ne par vienu no objektiem. Bija palicis viņu pasu pažiņas telefons, kas jau strādāja citur, kad satikāmies, jo pie Ingusa varot badā nomirt. Ar viņu sazinoties arī viņam nav samaksāts man un manam piesaistītajam. Tagad par Sergeju nekā nezinu Ingus Konstantinovs Strādā stradiņos. Vsi drīzāk kaut kas neizgāja, bet arī darbiniekiem samaksāt neuzkata par vajadzīgu. Šodien ar Ingusu runāju, teicu ka šo rakstīšu, atbilde bija raksti, sūdzies man nekā nepieder.

L LaurisGarais 19.05.2017

Pievienojot sūdzību nav ievietotas 4 bilde bija abu fb frofilu bildes un firmas darbu bildes. Abu profili ir rakstītajā. PIRMAIS IR INGUS OTRAIS SERGEJS

L LaurisGarais 19.05.2017

FIRMA PĀRSVARA NODARBOJĀS AR IESTIEPTAJIEM GRIESTIEM http://www.xclusive.lv/