www.sudzibas.lv If Apdrošināšana OCTA polise tikai latviešu valodā

AtrisinātaIF apdrošināšana - OCTA polise tikai latviešu valodā

Diemžēl sanāca iegādāties OCTA polisi šajā kompānijā. Parasti OCTA polise izdrukāšanai uz papīra lapas ir arī/tikai angļu valodā. Diemžēl šai kompānijai tā nav... tā ir tikai latviešu valodā (bezjēdzīgi, jo Latvijā drukāta polise nav nepieciešama), izbraucot ārpus Latvijas rakstīto šajā polisē neviens nesapratīs, izskatās pēc parasta papīriņa. Kompānijas pārstāvis telefoniski man teica, ka varu lejuplādēt viņu aplikāciju, tur it kā būšot arī angliski, bet kāpēc man jāpiesārņo telefons ar man nevajadzīgu aplikāciju? Polises nr. SSG074888

09.10.2024

Papildināts Dzintra73 09.10.2024

Starp citu, tikko lejuplādēju IF aplikāciju, iestatījumos ieliku angļu valodu, lejuplādēju polisi pdf formātā un... tā atkal ir latviešu valodā.

Atbilde no If Apdrošināšana Pārstāvja atbilde 10.10.2024

Labdien!
Paldies par sniegto atsauksmi. Mums ir svarīgi, lai If klienti vienmēr saņemtu pakalpojumus ātri, ērti un kvalitatīvi, tāpēc piedāvājam vairākas iespējas, kā iegādāties un pārskatīt savu polisi – If.lv Mans If profilā un If Mobile Baltics mobilā aplikācijā. Šobrīd OCTA polises PDF dokuments ir pieejams latviešu valodā saskaņā ar likuma prasībām. Taču saprotam klientu vajadzību saņemt dokumentu arī angļu valodā, tāpēc centīsimies iespējami ātri rast piemērotāko risinājumu un veikt nepieciešamos uzlabojumus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dzintra73 10.10.2024

Visu cieņu apdrošināšanas kompānijai, naudu atgrieza.

D

Velvetpopstar 09.10.2024

Pēc tam jau var izdzēst aplikācija, tāda aplikācija neaizņem daudz vietas.

D Dzintra73 09.10.2024

Nu visu var, bet kāpēc nevajadzīgas darbības. Un kā jau rakstīju, es lejuplādēju aplikāciju, bet arī tur ir tikai latviski pdf formātā. Mēs sarunājām, man atgriezīs naudu un es nopirkšu pie cita apdrošinātāja.

Oļegs Zatlers 09.10.2024

Piekrītu. Grūti saprast kāpēc IF vēl nav pārtūlkojis ar / angļu valodā, kā tas ir citiem. Reāla problēma ārpus LV.

P Palīgs neskaidrajiem 09.10.2024

Braucu padsmit gadus pa Eiropu. Man neviens nekādu oktu nekad nav prasījis uzrādīt. Ne anglisku, ne latvisku,.

D Dzintra73 10.10.2024

Es arī vairāk kā 20 gadus braucu pa Eiropu, piekrītu, ka reti, bet kādas reizes 4 man ir nācies uzrādīt apdrošināšanas polisi.