www.sudzibas.lv Hotel SPA Arkadia ēdnīca regulāri apzog klientus

Hotel SPA Arkadia ēdnīca - regulāri apzog klientus

Vasarā bieži piestāju paēst Hotel SPA Arkadia ēdnīcā. Secināju, ka mani regulāri mēģina apzagt ēdnīcas kasiere. Pagājušajā gadā pieļāvu, ka tā ir neuzmanības kļūda, bet šogad jau divas reizes mani mēģināja apkrāpt. Princips vienkāršs- ja neskaitat līdz, tad jums "netīšām" tiks ierēķināts vizuāli līdzīgs un dārgāks ēdiens. Dēlam 3 x 1,35 EUR vērtas kotletītes tika iereķinātas, kā 3 x 3,00 EUR karbonādes. Šodien tomātu-ābolu salātu vietā (7,50/kg) tika ierēķināti siera (9,50 kg). Ja pamani, ka rēķinā kļūda, darbiniece uzreiz saprot, kur "kļūdījusies "un izsniedz naudu. Visvairak cieš Krievijas turisti, jo tie jau tiek uzskatīti par muļķiem, kas neko nesaprot. Esiet uzmanīgi. Kā rādas, Arkadia īpašniekus tas īpaši neuztrauc, jo skatos, ka sūdzības ir par visiem viesnīcas servisiem.