www.sudzibas.lv Hants Sia Dzīvokļu pārdošana

Hants Sia - Dzīvokļu pārdošana

Iesaku neizmantot šīs firmas SIA HANTS, kas atrodas KR.Barona iela Māklera pakalpojumus. Tur strādā ļoti neprofesionāli, bezkaunīgi, nekompetenti, melīgi mākleri. Situācija:Sludinājumā sameklēju dzīvokli pirkšanai, tel.sarunā ar mākleri sarunāju tikšanos uz konkrētu dienu un laiku, šo tikšanos māklere Aiva Dzenīte apstiprināja arī ēpastā. Pienākot norunātajai dienai, 2 h iepriekš zvana cits mākleris it kā Rēnārs(šādu darbinieku pie firmas māklerien neatradu). Pēc tel. sarunas saprotu, ka viņš zvana Aivas Dzenītes "uzdevumā" . Neko nepaskaidrojot uz to pašu laiku, piedāva skatīties citus jau it kā ar viņu iepriekš sarunātus dzīvokļus, cita adresē, lai gan ar viņu nekad nebiju runājis. Tālāk tel. sarunā, paskaidroju, ka man bij sarunāts skatīties tos dzīvokļus, kas mani iteresē, bet viņš izlikās, ka neko nezina, taču vēlāk jau viedokli mainīja, sakot, ka šie dzivokļi jau ir rezervēti, sarunu turpinot atkal mainīja viedokli, apgalvojot kaut ko citu, ka dzīvokļiem esot nepareizi nofrmēti dokumenti. Kurš solīja atzvanīt noskaidrojot faktus un ,protams, arī neatzvanīja. Zvanot Aivai Dzenītei, protams, ka viņa tel. necēla, zvanot no cita nr. pacēla un ,protams, saprotot ar ko runā, tēloja, ka neko nesaprot un novēla vainu uz citu kolēģi, vārdā Līga ar kuru es esot it kā runājis pa viņas mob.tel. Diezgan amizanti!Beigās pie patiesības nenonācām! Turpinās saruna ar vēl 3 drbiniecēm, kuras arī mainīja viedokli ik pēc brīža. Beigās nonācu līdz iespējai runāt laikam ar vadītāju, kas beidzot pēc stundu garas diskusijas, ar daudzien dažādiem šā uzņēmuma darbiniekiem, kas viedokli maina, ik pēc brīža, atvainojās un piedāvāja, turpmāku sadarbību, no kuras loģiski atteicos!Māklere joprojām klusēja un tēloja, ka neko nesprot, nezina, par manu notērēto laiku, speciāli paņemoto brīvo dienu, dzīvokļa apskatei un ,protams, sabojāto garastāvokli!