Hačapuri - Restorāns

Gribu pastāstīt par restorānu, ja to vispār var nosaukt par restorānu - Hačapuri! Bijām ļoti vīlušies apmeklējot šo iestādījumu! Pirmkārt, tas nav restorāns kā aprakstīts, bet gan parasta ieskrietuve! Bijām sagatavojušies svinīgi pasēdēt un nobaudīt gruzīnu virtuvi. Ieejot iekšā uzreiz sapratām, ka tas viss ir ieskrietuves līmenī! Oficiants, ja to var vispār nosaukt par oficiantu, izskatījās, ka tikko garām ejot pa ielu, ieskrējis iekšā apkalpot cilvēkus. Ne viņš varēja izstāstīt, ne paskaidrot ēdienkartes piedāvājumu. Jāteic gan, ka ēdienkarte arī likās kā no miskastes izvilkta - nobružāta lapele. Tātad - apkalpošana pilnīga nulle, ēdiens - grūti spriest, varbūt tam ir jāgaršo tā, bet nekas īpašs.interjers - nulle. Šī ieskrietuve - restorāns atrodas uz Ģertrūdes un Tērbatas 41 / 43 stūra. Ja negribat sabojāt sev vakaru, tad neiesaku tur iegriezties!

R