Grāmata "Nomoda sapņi", krāsu meditācija māksliniece Agija Staka - Nekompetenta, neatbilst mērķim.

Grāmata, nomoda sapņi, lepojas ar uzrakstiem, antistress, krāsojamā grāmata pieaugušajiem, kreatīvā meditācija,. Grāmata ir cietos vākos uz biezām skaistām lapām, kas daudzviet ir vienkārši tukšas. Ļoti vienveidīga, apnicīga. Veselas lappuses aizņem vienādas koku lapas ar ogām un putniņiem. Tad vēl seko nesaprātīgi norādījumi - turpiniet zīmēt ogas vai kādu citu apnikušo, nepamatoto, neinteresanto objektu, un pats galvenais zīmējumiem nav radošu iespēju varianti. Kurš pieaudzis cilvēks krāsos veselas lappuses ar neinteresantām vienādām puķēm vai lapām?
Māksliniece nav veikusi nepieciešamo izziņu izpēti, lai uzzīmētu mandalas. Minētā grāmata nekādi nav atzīstama par pieaugušiem cilvēkiem domatu darbu. Nav improvizācijas iespēju izpildītājam, nav izvēles, nav sava skatījuma realizācijas iespēju, jo viss jau pasniegts gatavs, negrozāms bez attīstības iespējām. Ir pasniegts stagnācijas garā. Šī nav nomoda sapņu, bet neizprotamu sīkķeburu grāmata.
Datorā pieejamās mandalu pamatnes dod daudz plašāku domu lidojumu. Bieži vien katrs izpildītājs var tajās saskatīt sev vēlamo variantu. Divi uz viena pamata izpildīti darbi var būt gandrīz neatpazīstami, vadoties no katra skatījuma un iztēles.

D

Dainis 27.12.2017

Šis ir, kas jauns, par grāmatu saturu vēl neviens nav sūdzējies! :D

C critical thinker 27.12.2017

neaizmirsti tai, kas uzdāvināja šo, pretī kaut ko tikpat bezjēdzīgu uzdāvināt nākamgad :)