Gita Avotiņa - Slikts serviss

Labdien, gribu izteikt sūdzību par endokrinoloģi Gitu Avotiņu poliklinikā, bruninieku" 1. Slimnīca. Biju uz maksas vizīti pa 60eur. Protams, esmu gatavs maksāt, ja vien saņemšu kādu rezultātu, vismaz nosūtījumu uz dziļākām analīzēm, izmeklējumiem vai medikamentus, respektīvi, ārsta ieinteresētību. Saskāros ar problēmu, ģim. Ārsta analīzēs tika atklātas antivielu 4 reizes skaita palielinājums (no galvas nenosaukšu kuras tieši) , bet tas saistās ar vairogdziedzeri. Taču vizītē viss sākās ar to, ka viņa neredz tam problēmu, uz padzilinātaku vairogdziedzera pārbaudi nenosaka, analīzes hormoniem nenozīmē. Bet nu ja norma antivielām ir 20 - 60 Vienības, un ja ir pāri 200 vienībām, tad tas nav un nevar būt normāli. Ja tas būtu normāli, tad nebūtu noteiktas robežas līdz 60 vienibām un nebūtu ģimenes ārsts nozīmējis nepieciešamību vērsties pie endokrinologa. Principā ārste parunāja to pašu ko Saka ģimenes ārsts. Izrakstā raksta visu to pašu ko pats ģimenes ārsts nosūtijumā rakstīja viņai, tā teikt, atrakstījās. Vispār apbrīnojami, cik gudrs iegāju kabinetā, tik gudrs izgāju. Labāk nebūtu gājis. Vēl likās aizdomīgi, ka liela pierakstu iespējamība pie viņas. Raksties kaut katru nedēļu. Acīmredzot, šāds, speciālists" vienkārši barojas no cilvēkiem, kuri samaksā tos 60eur un protams, vairs neatgriežas, jo nav jēgas atgriezties, jo nav ne iedotas analīzes kas būtu jāveic, ne arī medikamenti nav izrakstīti. Principā, bezjēdzīga vizīte. Neiesaku šādu ārstu! Taču ģimenes ārsts uzskata, ka vizīte bija nepieciešama lai izmeklētu sīkāk hormonus u. T. T. Ļoti nejauki, ka nauda aiziet uz šādiem, profesionāļiem". Kā arī ārste vizītes laikā uzvedās lecīgi, izrunājās ar tādu smīnu, ka viņai vairāk uztraucot tas, ka d vitamīns ir pazemināts nekā hormonu antivielu palielināšanās. Vairāk tur neatgriezīšos, arī citiem neieteikšu.

B

T tainsīgatiesa 14.06.2024

atkal tu, kastrēts-impotents, te uzdarbojies ar savu čikstēšanu:D