www.sudzibas.lv Gan Bei Sliktākais restorāns

Gan Bei - Sliktākais restorāns

Sliktākais restorāns. !

Apkalpošanas sieviete bija ar pumpām / asiņoja no pieres bija briesmīgs skats, briesmīgi apkalpoja teikdams ka pasūtījums būs drīz … 5 reizes prasījām kad būs …
- 5 minūtes un būs viss gatavs (neko nepiedāvāja par to ka mēs gaidījām ēdienu veselu stundu)
ne pēc 5 ne pēc 10 nekas nebija un kad mēs meklējam to meiteni viņa pazuda laikam ar vissu mūsu ēdienu.

Ja jūs vēlaties iet šeit ēst ar savu pāri vai ģimeni nekāda gadījuma to nedariet! Ja negribat sev izbojāt apetīti un garastāvokļi un no tā cik briesmīgs it apkalpošanas serviss.
Sievieti sauca likam Aleksandrā ceru gan bei sāks domāt netikai par to lai pieņemt darba kropļus un nemācīt viņus bet domās par klientiem.

Briesmīgi.

14.09.2024

L Luu Sevl 14.09.2024

Piekrītu gabejam ir jāseko savam personālam un ko viņi pieņem darbs par gaidīšanas laiku briesmīgi …

J Jānis Līčkalns 14.09.2024

Šīs briesmīgas miskastes Gan bei, kas apkauno Sky&more reputāciju atieksme pret klientiem ir kā padomju stacijas bufetē.

K Kristina Kolosovska 15.09.2024

Diezgan patstāvīgi apmeklēju Gan bei, Rīga plaza, Spice un neko sliktu nevaru teikt. Vienmēr ir ļoti laipni apkalpojuši, esmu tur gan uz mājām sūtījusi ēdienu, gan priekš kāzām tortes, gan bērnam uz dzimšanas dienas, uz vietas esam ar vīru un draugiem, pat viena bijusi, Vienmēr viss bijis lieliski.

Saukt tagad kādus pa kropļiem, ļoti neētiski. Vajadzētu spogulī vispirms paskatīties, pirms kādu kritizēt.

N Neitrāla persona 15.09.2024

Kāds vīrietis var atļauties sievieti saukt par kropli tāpēc, ka viņai ir pumpas? Pats drošvien īsts skaistulis un džentlmenis. Gatavot mājās iemācies, skaistuli! :))

G Galvāne Rūta 15.09.2024

Kā var uzdrošināties kādu nosaukt tik rupjā vārdā kā kroplis? Meitene, kas apkalpo, nav pie vainas, ka ēdiens aizmem ilgāku laiku. Jautājums arī ko, cik daudz pasūtījāt. Protams, stundu gaidīt ēdienu nav tik tīkami, bet tas nenozīmē, ka tā jāattiecas pret kādu darbinieku, tik tāpēc, ka jūsu ēdiens kavējas. Mums visiem ir bijušas grūtākas dienas ar sejas ādu, vismaz tur mazliet sapratni varējāt dot. Gan jau pati tādā gadījumā bieži pēc kroples izskatījāties. Zaudēt darbu, tik tāpēc, ka ir uzmetušās pāris pumpas arī būtu ļoti debīli, to jums vajadzētu atzīt.
Varu saprast vilšanos par ēdienu, bet jūsu uzvedība un apraksts ir ļoti briesmīgs. Jums vajadzētu piestrādāt pie savas uzvedības un rakstura.