gaļas konservi Kuršu Zeme - muldišana

Cienijama sabiedriba. Es esmu bijušas tehnologs un vienmer lasu produkta sastavu. Nopirku veikala Maxima XXX kura atrodas Ulmaņa gatve Kuršu Zeme rāžotu konservu Sautēta cūkgaļa , sastava tiek rakstits ka 38,6% ir cūkgaļa,bet ataisot to secinaju ka izņem.ot cūkas MDM un cūku ādas neka cita nav. Cūku MDM nav gaļa. Kur palikusi cūkgaļa? Cik atceros ši firma tika piekarta ražojot konservu Sautēta liellopu gaļa tika atklata ka sastava bija zirga gaļa un tas pat netika noradits uz etiketes.

R Robis1 09.04.2015

Pāris gadu atpakaļ diezgan bieži pirku liellopu konservus, kas arī varbūt atbilda armijas kvalitātei un salīdzinoši augstākai cenai.
Un saturs daudz maz vēl bija ēdams, ~ 30% liellopu gabaliņi ari tur bija. Zinu ka man pagrabā no tiem laikiem kāda bundžiņa vēl ir palikusi. Vakardien arī es Maxima veikalā nopirku it kā jau zināmu Kuršu Zeme ražotu konservu Sautēta liellopu gaļa.
Attaisīju, uzliku uz zoba un gandrīz vai apvēmos. Izšņakarēru visu konservbudžu, neatradu nevienu gaļas gabaliņu. Tikai tāds smirdīgs biezenis, kura smaku pat pievienotais lauru lapu aromāts nespēj pārsist.
Tad jau labāk nopirkt suņa vai kaķa barību, ja nu galīgi nav ko ēst.
Būs jau laikam jāizvelk no pagraba ~4 gadi vecu Kuršu Zeme ražotu konservu Sautēta liellopu gaļa,
jāaiziet uz veikalu jānopērk vēl viena nupat ražota un jādodas ar tām uz TV3 - "Bez tabu". Lai žurnālisti veic izmeklēšanu.