Frizētava "Tev" Slokas 9 - Nestrādā meistari

Skumji, ka labas un ierastas vietas pārvēršas par kaut ko tik nožēlojamu.
Tāda ir arī tagad, Pārdaugavā frizētava "Tev". Bija tur ļoti jauka frizierīte, jauna, bet talantīga un patīkama meistare. Ar laiku turpat atradu fantastisku manikīri. Tik diemžēl tas viss pagātnes formā.
Acīmredzot tā nav vieta, kurā turas labi meistari. Tagad tur strādā nu ļooooti jaunas meitanes, kuras kā noskaidroju vēl nav pabeigušas frizieru skolu. Kad zvanīju pierakstīties, uzzinot ka manu meistaru vairs nav, pie tam tik ļoti jau klientus tur neciena, un nekādas bijušo meistaru koordinātes neizpauž, mani pierunāja pierakstīties pie "ļoti labas" jaunas meistares. Veidoja jau ļoti centīgi, naudu paņēma kā par meistara darbu, pie tam neviens nebrīdināja, ka būs mācekle. Beidzās ar to, ka aizgāju mājās izmazgāju galvu un gāju uz savu pasākumu tāpat.
Te atkal vajadzēja sakopt nadziņus un šovakar biju uz manikīru........ilga 2,5h. Tā atkal nav nekāda meistare, atkal uz mani trenējās, par ko paņēma pilnu summu!
Nu mans mērs ir galā. Esiet lūdzu ļoti uzmanīgi apmeklējot šo iestādi un izvērtējiet, vai vēlaties maksāt par to ka uz jums kāds mācās!!!!!
Ir ļoti žēl ka nevar sastapt bijušos meistarus, bet nu šo frizētavu neapmeklēsu es, nieteikšu to darīd draugiem, radiem,paziņām un Jums arī NEIESAKU!!!!

B

Z zvaigzne12 12.09.2013

Labs Salons!!! Meitenes, veiksmi jums un atsaucīgus klientus!!!

K kkate 20.09.2013

nu, nezinu nu kaada tev pieredze, bet man ir tiessi pretēja. Viemeer meitenes salonaa smaidīgas un straadaa LLOTI kvalitatīvi. Atmosfēra ir lloti patiikama.
Prieks pie jums meitenes vieneer atgriezties!!!

P punkts11 14.12.2015

Pilnībā nepiekrītu šim rakstam!!! ( biotherm)
Jums ar varu nespieda iet uz šo frizētavu. Es uzskatu, ka šī iestāde ir ļoti prestiža un laba, jo tur strādā brīnišķīgas meitenes.
Un.. ?? Nu un, ka vēl nav pabeigušas skolu ?? Kā var iegūt praksi, ja tās nav ???!!! Kam tagad vēlaties iespītēt? Laikam jau pati SEV!