www.sudzibas.lv Fortūna Slikta attieksme

Fortuna - Slikta attieksme

Liku C kategoriju, gandrīz 3 mēnešus mašīna esot stāvējusi servisā tapēc braukšanas vēl bija jāgaida. Kad beidzot norunājam pirmo braukšanu tad instruktors nemaz neierodas un nav iespejams arī sazvanīt. Norunājam citu datumu un citu instruktoru un beidzot sākas braukšanas. Mašīnai spidometrs nedarbojas, krēslu noregulẽt nevar un instruktors par figūrām neko nezin.
“Iebraukšana gabarītvārtos” - no apzīmēta sākumstāvokļa ar
vienu kustību atpakaļgaitā iebraukt gabarītvārtos un izbraukt no tiem. Instruktors mācija pabraukt uz priekšu un iztaisnot mašīnu, jo eksāmenā tā drīkstot darīt un tapēc nevajag censties iebraukt ar vienu kustību. Kad jautāju cik tālu jābrauc teica nu apmēram metru aiz pirmā stabiņa. Izrādās eksāmenā mašīnas priekšai jābūt līdz ar pirmo stabiņu. Tikai žēl šo informāciju uzzināt no cilvēka kurš dēļ tā jau bija izgāzies eksāmenā, nevis no instruktora. Diezgan grūti ar šo autoskolu par kaut kādiem datumiem vienoties un noorganizet braukšanas un attieksme no autoskolu puses pilnīgi nekāda.

21.06.2024

R

A Autoskola Fortūna 22.06.2024

Paldies jums par komentāru, Renārs Fridrihsons. Uz 19.06.2024., kad jūs kārtojāt CSDD braukšanas eksāmenu Talsu CSDD spidometrs un sēdeklis bija jau saremontēti. Jūs nokārtojāt braukšanas eksāmenu ar 1. reizi, kas ļoti labs instruktora Anatolija Demčenko rezultāts. Kopumā šajā dienā viņa % bija 66,67, kas arī ir ļoti augsts. Jūs arī teoriju nokārtojāt ar 1. reizi. Kopumā jūsu grupas teorijas % ir 100%. Jums bija pieejams normatīvais regulējums un izdales materiāli par prasībām arī braukšanas eksāmenā, kurus tieši jūs neizpētījāt līdz galam, vainot citus... Jūsu sūdzība ir pilnīgi neloģiskā, ja jūs uz 100% nokārtojāt teoriju un braukšanu ar 1.reizi. Kopumā no visām autoskolām Latvijā mūsu C kat.% ir augstākais no visām autoskolām. Varbūt sākumā jāsaprot situāciju nozarē, radītājus un tad kaut ko jāraksta...