www.sudzibas.lv Forevers Slikts serviss

Forevers - Slikts serviss

Visu laika šajā veikalā ir kaut kādas problēmas ar vienu un to pašu pārdevēju (strādāja arī šodien, 27.09.2024.). Kā atnāc uz veikalu, tad visu laiku tas ir slēgts uz pārtraukumu, kas arī diez gan ilgs ir (15 vai 20 min. katru reizi). Konkrēti šī pārdevēja bieži atsakās griezt desu, argumentējot ar to, ka pusi vai 2/3 no desas nevarēs pārdod. Vai man kā klientam tas interesē, ja man vajag 300gr desas un 400gr man būs stipri padaudz? Turklāt, šī pārdevēja nemāk par sasveicināties ar pircēju.. lieki vēl piebilst, ka kad izsit uz kases visas cenas, gala cenu viņa nepasaka, viņa klusējot stāv un skatās, kad pircējs uz kases pats paskatīties cenu un pats pateiks kādā veidā vēlās apmaksāt pirkumu.. protams, jaukas dienas novēlējums vai vienkārši “uzredzēšanos” lieki gaidīt. Šodien pacietības ir pilns mērns - veikalā atrodas pircēji, veikaliņš ir maziņš, tāpēc gaidīju ārpus tam… ko izdarīja pārdevēja? Viņa man priekšā līdz pusei aizvēra veikala žalūzijas un uzlika pārtraukumu :)) jā, jā, un pircēji viņai vēl bija iekšā veikalā, bet es paliku ārpus tā. Varu iedomāties cik priecīgi bija tie pircēji (omīte un opis), kuriem pēc tam vajadzēja riktīgi saliekties, lai iziet no tā veikala ar pusaizvērtām žalūzijām. Rodas jautājums pārdevējai - kāpēc strādāt darbu, kurš acīmredzami nepatīk pašai? Galu galā aizbraucu uz citu forevers veikalu, kur bija ļoti jauka pārdevēja, kā arī šīs veikaliņš NEKAD nav slēgts uz pārāk biežiem un ilgstošiem pārtraukumiem. Nemūžam vairs uz DAMME rimi Forevers, kāmēr tur “strādā” šī pārdevēja.

22 st atpakaļ

N

D Dalī 2 st atpakaļ

Es Tu aiz letes ! Būs desām kārtība !

D Dalī 2 st atpakaļ

Gribēju rakstīt EJ...