Forest Products SIA, Aigars Kiseļovs - Krāpšana, neizpilda darbus

Aigars Kiselovs, arī uzņēmuma SIA Forest Products īpašnieks, šī gada aprīlī slēdza līgumu par mūsu dzīvokļa remontu Rīgas centrā, kas sākotnēji bija lieliskā sadzīves stāvoklī, taču remonts bija nedaudz novecojis. Tika noteikts laiks un izmaksas. Iemaksājām avansu un veicām regulārus maksājumus pēc pieprasījuma saskaņā ar noteikto grafiku (kopā 24 500 eiro). Ņemot vērā, ka darba veicēja vainas dēļ darbi kavējās, vienojāmies pagarināt darbu izpildes termiņu līdz augusta vidum. Un šodienas datumu situācija ir šāda: lai gan darbu pabeigšanas temiņš bija bija vēl jūlija sākumā, dzīvoklis atstāts pusizdemolēts, ar sabojātu ozola parketu un bez apkures pirms ziemas sezonas sākuma, pēdējā mēnesī bija nekvalificētu strādnieku plūsma, kuri mainījās katru dienu, līdz aizliedzām tādiem uzturēties dzīvoklī, bez rezultātiem solījumi visu salabot, solījums piegādāt apmaksātos materiālus 3 mēnešu laikā, kas joprojām nav pabeigts, atkritumu kaudzes, kas piegružo dzīvokli un rada konfliktus ar kaimiņiem, izvairīšanās no kontaktiem un beigās viņš vispār pazuda. Mēs dalāmies pieredzē, lai citi varētu nezaudēt laiku un naudu, apsverot sadarboties ar darbuzņēmēju.

D