www.sudzibas.lv FoodBox Apkalpošana

FoodBox - Apkalpošana

Ja gribat sev sabojāt garastāvokli, saelpoties dūmus, iztērēt naudu un pavadīt laiku netīrā, piemēslotā telpā, tad dodieties uz šo iestādi. Apkalpošana briesmīga. Pa telefonu veicām pasūtījumu, ieradāmies tam pakaļ norunātajā laikā, bet nācās gaidīt vēl 25 min. Termotraukos saliktais ēdiens bija knapi silts, trauki sabāzti maisiņos šķērsām. Nesaprotu, kāpēc tos nevarēja salikt horizontāli? Pilnīgi dabiski, ka vertikāli saliktie trauki mērces saglabāt nevarēja un tās pa trauku starpu iztecēja maisiņos... Labi, ka nevedu autobusā, citādi pasažieriem būtu gana ko smiet par no maisiņa līstošo bālgani zaļgano strebekli... Slikti, ka vedu ar auto, tagad jātīra salons.... Piezvanot uz šo iestādi, lai izteiktu savu neapmierinātību, saņēmu vien vārgu čiepstēšanu- tā gadās, atvainojamies... Telpas patiešām netīras un dūmu pieblīvētas, vietas maz, personāls bez jebkādas galvassegas, pašu mati tik pat taukaini kā ēdiens, kurš patiešām izrādījās nebaudāms.... izlikām kaķiem pie miskastēm, bet... tā nu tās kastes tur stāv no vakardienas neaizskartas... pat klaiņojošajiem dzīvniekiem negaršo!!!

T

T trusis87 07.12.2015