Ezerparka Nami - Rusova 7 - Slikts serviss

Ar ko lai sāk... Namos ir pelējums, ne tikai dzīvokļos, bet pat kāpņu telpā. Kad par to tiek izteikta sūdzība, izīrētājs neliekas ne zinis, veļ vainu uz īrniekiem (lai gan bijām tikko kā tur ievākušies) .

Kvalitāte ir zem katras kritikas - pēc nedēļas mums virtuvē nolūza krāns, ventilācija arī nekāda - santehniķi kas nāk labot, Saka, ka jā, visās šinīs mājās tādas problēmas.

Īrēt ir izteikti nepatīkami, jo viņu galvenais un vienīgais mērķis ir šos briesmīgās kvalitates dzīvokļus kādam nopārdot, līdz ar to jums nebūs nekāds privātjums, jo izīrētājs visu laiku gribēs līst jūsu dzīvoklī rādīt potenciāliem pircējiem.

Ja jūs gribat sev atvieglot dzīvi un neradīt liekas problēmas ar pelējumu, sliktu dzīvokļa kvalitāti un briesmīgu attieksmi, tad ejiet šai vietai ar līkumu!

P. S.
Šie nami tika būvēti jau pirms 10-20 gadiem, padomājiet kāpēc dzīvokļi tajos aiz vien vēl nav pārdoti!

C