www.sudzibas.lv Evika Siliņa Krāpniece un manipulatore

Evika Siliņa - Krāpniece un manipulatore

Mani sauc Konstantīns Komanovskis, un es vēlos izteikt sūdzību par Eviku Sliņu. Viņa tikai sola, bet neko nedara un nodarbojas ar mahinācijām. Viņa sola skolotājiem algas paaugstināt, bet tikai palielina stundu daudzumu. Viņa vairāk domā par to, kā iebāzt vairāk naudas savā kabatā. Viņa nodarbojas ar dažāda veida mahinācijām valsts mērogā, iegādājoties vairākus īpašumus caur radinieku vārdiem.

D desumaize 22.05.2024

lūdzu iesniegumu ar pierādijumiem policijā,knab

A Alexandr11 22.05.2024

Nevajag sūdzēties. Viņi ir pilnībā apmierināti. Viņiem ir hokejs un Krievijas pensionāri ir vainīgi, ka latvieši dzīvo nabadzībā salīdzinot ar pārējiem ES valstīm. Ja tev nepatīk tad tu esi opukants