Evelatus - Apšmauc

Pasūtīju, iphone 15 pro max, mājas lapā bija noradīta, ka prece ir noliktava, ir piemaja 1 dienas laikā. Noformēju pasūtījumu mājas lapa, atnaca atbilde, ka menedžeris sazināsies. Es iebraucu veikalā, kur bija noformēta izņemt preci tc rimi aleja. Pārdevējs, teicis, ka telefons esot viss kartībā, tikai gaidiet izziņu, par preces piegādi veikalā. Bet pēc 2 dienam zvāna menedžeris no veikala, un Saka ka, tieši tas telefons vairs nav pieejams, bet ir ar citu kodu un nedaudz dārgāks! Izskatās, par jau sen izmantoto internēt veikalu shēmu. Tāpēc neiesaku pirkt pie šmaucējiem.

K

Good Intentions 28.06.2024

Mājas lapas datiem par preces pieejamību un piegādes laiku ieteiktu nekad neticēt, bet sazināties un precizēt.