www.sudzibas.lv Erik Sargun, strādā gaisa kondicionieru remonta darbnīcā Rīgā, Rītausmes ielā 4a Atsūtīja linku nobalsot par meiteni skaistumkonkursā no numura 27529022

Erik Sargun, strādā gaisa kondicionieru remonta darbnīcā Rīgā, Rītausmes ielā 4a - Atsūtīja linku nobalsot par meiteni skaistumkonkursā no numura 27529022

Šīs cilvēks atsūtīja linku telegram aplikācijā kur vajag nobalsot par konkrētu meiteni skaistumkonkursā https://www.facebook.com/profile.Php?Id=100011067888860
pārbaudot to numuru caur facebook tika atrasts šīs cilvēks un izrādās ka viņš strādā gaisa kondicionieru remonta darbnīcā Rīgā, Rītausmas ielā 4a, vēlos brīdināt citus cilvēkus lai uzmanās no šīs personas.

C crystalycs 07.07.2024

mehanik72, tas ir tagad tipisks scams, akkountus uzlauž a jūs domājat latviešiem nav ar ko uzdarboties? ))))))
To dara uzlauztie akkounti tu dunduk, pamosties taču