www.sudzibas.lv Enri Ārā nav tīri mazgāts

Enri - Ārā nav tīri mazgāts

Esmu ilggadējs klients, šodien ievedu savu automašīnu un teicu, ka vēlos to tīru. Automašīnas ārpuse joprojām ir pilna ar kukaiņiem pa visu priekšu un arī sānu spoguļi. Par iekšpuses, ārpuses tīrīšanu un vasku samaksāju 38,49 eiro. Rezultāts ir īsts vaigs, un cilvēks, kurš man atdeva automašīnu, arī bija ļoti nekaunīgs. Es viņam pateicu un parādīju, ka mašīna atkal nav tīra. Šo automazgātavu nekavējoties jāslēdz ciet, tur nav nevienas mašīnas un tās, kas nāk, netiek iztīrītas tīras.

10.10.2024

H

G Gulbenietis 11.10.2024

Pēc cipara jau bija jāsaprot, ka nomazgās ar mazu spiedienu un moš bik izsūks. Vēl vasks. Iekšpuses laba tīrīšana maksā 140 un uz augšu. Benķus izņems, ar dārgu ķīmiju iztīrīs salonu - maksāsi atbilstoši.